Značka
Výška sedáku
Vlastnost

Stohovací židle, konferenční židle

Znáte hlavní výhodu ergonomických stohovacích a konferenčních židlí? Místo! Dostatek prostoru při sezení a dostatek prostoru při složení. Dlouhé meetingy budou pohodlnější a když skončí, židle se jednoduše nastohují na sebe. Hotovo. A sezení bude ještě krásnější, protože tyto židle také dobře vypadají.

V kategorii Stohovací židle, konferenční židle Vám nabízíme výrobky následujících značek: Topstar, MAYER, Dauphin, EUROKRAFTpro, interstuhl, TrendOffice, EUROKRAFTbasic.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 111
Změnit náhled:

Stohovací židle: tolik míst k sezení, kolik je zapotřebíMeetingu se neočekávaně zúčastní více lidí, konference má dlouhý seznam hostů, každodenní množství zákazníků, které lze těžko přesně předvídat: existuje spousta příležitostí, při kterých potřebujete více židlí než při běžném firemním provozu. Výbornou zprávou je, že stohovací židle jsou rychle po ruce, a pokud je právě nepotřebujete, dají se bez problémů uskladnit.Jaké stohovací židle existují?Náš sortiment je sestaven tak, abyste všechny naše konferenční a víceúčelové stoly mohli doplnit opticky a funkčně odpovídajícími stohovacími židlemi. Můžete si přitom vybrat z nejrůznějších mimořádně robustních dřevěných modelů, které jsou vhodné k častému stavění a opětovnému uklízení řad židlí.Rovněž konferenční židle, které jsou velmi pohodlné a uživatele podporují při intenzivním soustředění během meetingu, můžete kombinovat zcela podle přání.Dobrá kancelář se samozřejmě neobejde bez židlí pro návštěvy. Tyto židle mohou být podle účelu použití jak velmi jednoduché, tak udivovat špičkovým vybavením. Pro čekárny všeho druhu si můžete objednat vícemístné lavice, které zabírají minimum místa a působí preventivně proti hluku, který jinak vzniká při posouvání jednotlivých židlí.Na co si dát při výběru židlí pro návštěvy pozor?Konference a meetingy mohou být dlouhé a náročné. Proto bude jenom správné, když si vyberete takové stohovací židle, které jsou zvláště komfortní a splňují požadavky z hlediska zdravého sezení. Přinesou vám rovněž další výhody ve formě lepšího soustředění na prezentaci a přednášku.V případě velkého množství účastníků – například při přednášce nebo na výroční valné hromadě – je rozumné vsadit na jednodušší modely. Obecně byste měli židle vybírat na základě poměru mezi průměrnou dobou sezení a danou aktivitou uživatele (poslouchání, práce, komunikace atd.) a četnosti, s jakou bude židle zapotřebí.Stohovací židle navíc může vysílat nenápadné signály o významu svých uživatelů. I proto byste měli ve vaší nejdůležitější konferenční místnosti dbát na bezpodmínečnou kvalitu a vysoce hodnotný vzhled. Rádi vám poradíme i s ohledem na tyto aspekty, neváhejte nás proto kontaktovat!