800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Délka ráhna závory
Světlá zahrazená vzdálenost
Šířka
Výška
 

Závory, zahrazení cest

Závory poskytují jistotu ve vnitropodnikové i veřejné dopravě. Tyto jednoznačné optické signály pro trasy a místa chrání před nehodami a neoprávněným vstupem, resp. varují zaměstnance před nebezpečími, která nejsou zřejmá, a označují rizikové oblasti. Využijte systémy závor i vy ve vašem provozu!
Bylo nalezeno 21 výrobek/-ků/-ky
| | |
Mannus - Ruční závora
pevná dosedací opěra
bez DPH
od 26.900,-
Mannus - Ruční závora
odpružená kyvná opěra
bez DPH
od 27.900,-
Mannus - Závora, ocel
s plynovým pístem a pevnou dosedací opěrou
bez DPH
od 29.900,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 1,5 m
bez DPH
od 11.300,-
Mannus - Závora, ocel
s plynovým pístem a odpruženou kyvnou opěrou
bez DPH
od 29.800,-
Mannus - Závora, ocel
s vyvažovacím závažím a pevnou dosedací opěrou
bez DPH
od 29.800,-
Mannus - Závora, ocel
s vyvažovacím závažím a odpruženou kyvnou opěrou
bez DPH
od 31.900,-
bez DPH
od 32.900,-
bez DPH
od 27.900,-
Závora, elektrická
integrovaný solární článek, dálkové ovládání
bez DPH
od 29.300,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 1 m
bez DPH
od 10.700,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 2 m
bez DPH
od 12.800,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 2,5 m
bez DPH
od 14.500,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 3 m
bez DPH
od 16.500,-
bez DPH
4.990,-
bez DPH
5.890,-
bez DPH
8.490,-
bez DPH
9.990,-
bez DPH
11.900,-
bez DPH
od 1.890,-
bez DPH
od 22.900,-
Bylo nalezeno 21 výrobek/-ků/-ky

Závory – jednoznačnější než všechny dopravní předpisyPřestože každý chodec, cyklista a řidič teoreticky zná pravidla bezpečnosti a silničního provozu, neznamená to, že je vždy dodržuje. Pokud se nabídne příležitost, rychle zaparkuje někde, kde nemá. Nebo vjede do oblastí, kam je vjezd zakázán. Závory z nabídky KAISER+KRAFT okamžitě ujasní, kam se smí a kam ne. Jednoznačněji než všechny dopravní předpisy.
Jak systémy závor smysluplně využít na firemních pozemcích?Největší výhoda závor a jejich systémů spočívá v tom, že zajišťují pozornost a současně regulují dopravu a pohyb na vašich firemních pozemcích – bez semaforů, dohlížejícího personálu nebo neustálých kontrolních pochůzek.To je důležité zejména v případech, kdy například chcete zabránit nerozvážným cyklistům využívat cestu pro pěší a ohrožovat tak chodce. Zahrazovací závora je donutí sesednout.Rovněž volná místa k parkování budí žádostivost – většinou u nepovolaných, kteří hledají pohodlné parkoviště. Pomocí (uzamykatelné) závory zajistíte, že svá auta budou na pozemku parkovat pouze zaměstnanci firmy. Není to jen otázka pohodlí, v popředí zde jasně stojí pojistně technické aspekty.Často opomíjeny jsou rovněž důležité závory pro omezení výšky, které dají jasně najevo, že nákladní automobily, autobusy a jiná vozidla s velkými nástavbami by se zde nedobrovolně staly kabriolety a zároveň tak ohrozily sebe, náklad a další.Dalším nezbytným prvkem pro bezpečnost v provozu jsou konečně systémy závor – stejně jako každé jiné zahrazení a označení. Takto byste měli prozíravě vybavit příslušné nebezpečné oblasti a předem počítat se všemi možnými potenciálními nebezpečími.
Existují speciální předpisy pro závory a zahrazení?Systémy závor jako součást firemních pozemků v zásadě podléhají nařízení o pracovištích a vyhlášce o provozní bezpečnosti. Podle motorizace, resp. způsobu funkce pro ně platí stejná pravidla jako pro dveře a brány.Nejdůležitější zásadou je, že každá závora musí být nainstalována tak, aby vhodně usměrňovala osoby a vozidla, zřetelně vzájemně oddělovala jízdní dráhy a uličky pro pěší a zároveň zabraňovala nebezpečí nárazu.Tím se opět vracíme k tomu, že závory a zahrazení jsou pouze jedním prvkem ve vaší bezpečnostní koncepci, která pomocí příslušného značení, závor atd. dělá vše pro to, aby upozornila na nebezpečná místa a zabránila nehodám.Potřebujete-li při realizaci této koncepce naši pomoc, jednoduše nás kontaktujte!

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků