800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Světlá zahrazená vzdálenost
Šířka
Výška
 

Závory, zahrazení cest

Závory poskytují jistotu ve vnitropodnikové i veřejné dopravě. Tyto jednoznačné optické signály pro trasy a místa chrání před nehodami a neoprávněným vstupem, resp. varují zaměstnance před nebezpečími, která nejsou zřejmá, a označují rizikové oblasti. Využijte systémy závor i vy ve vašem provozu!
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
| | |
Mannus - Silniční závora s protizávažím
s vyvažovacím závažím a pevnou dosedací opěrou
bez DPH
od 26.400,-
Mannus - Silniční závora s protizávažím
s vyvažovacím závažím a odpruženou kyvnou opěrou
bez DPH
od 27.300,-
Mannus - Ruční závora
pevná dosedací opěra
bez DPH
od 26.900,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 1,5 m
bez DPH
od 11.300,-
Mannus - Ruční závora
odpružená kyvná opěra
bez DPH
od 27.900,-
Mannus - Silniční závora s protizávažím
s plynovým pístem a pevnou dosedací opěrou
bez DPH
od 28.900,-
Mannus - Silniční závora s protizávažím
s plynovým pístem a odpruženou kyvnou opěrou
bez DPH
od 28.900,-
bez DPH
od 24.800,-
bez DPH
od 21.100,-
Závora, elektrická
integrovaný solární článek, dálkové ovládání
bez DPH
od 29.300,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 1 m
bez DPH
od 10.700,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 2 m
bez DPH
od 12.800,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 2,5 m
bez DPH
od 14.500,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 3 m
bez DPH
od 16.500,-
bez DPH
1.730,-
bez DPH
od 22.900,-
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky

Závory – jednoznačnější než všechny dopravní předpisyPřestože každý chodec, cyklista a řidič teoreticky zná pravidla bezpečnosti a silničního provozu, neznamená to, že je vždy dodržuje. Pokud se nabídne příležitost, rychle zaparkuje někde, kde nemá. Nebo vjede do oblastí, kam je vjezd zakázán. Závory z nabídky KAISER+KRAFT okamžitě ujasní, kam se smí a kam ne. Jednoznačněji než všechny dopravní předpisy.
Jak systémy závor smysluplně využít na firemních pozemcích?Největší výhoda závor a jejich systémů spočívá v tom, že zajišťují pozornost a současně regulují dopravu a pohyb na vašich firemních pozemcích – bez semaforů, dohlížejícího personálu nebo neustálých kontrolních pochůzek.To je důležité zejména v případech, kdy například chcete zabránit nerozvážným cyklistům využívat cestu pro pěší a ohrožovat tak chodce. Zahrazovací závora je donutí sesednout.Rovněž volná místa k parkování budí žádostivost – většinou u nepovolaných, kteří hledají pohodlné parkoviště. Pomocí (uzamykatelné) závory zajistíte, že svá auta budou na pozemku parkovat pouze zaměstnanci firmy. Není to jen otázka pohodlí, v popředí zde jasně stojí pojistně technické aspekty.Často opomíjeny jsou rovněž důležité závory pro omezení výšky, které dají jasně najevo, že nákladní automobily, autobusy a jiná vozidla s velkými nástavbami by se zde nedobrovolně staly kabriolety a zároveň tak ohrozily sebe, náklad a další.Dalším nezbytným prvkem pro bezpečnost v provozu jsou konečně systémy závor – stejně jako každé jiné zahrazení a označení. Takto byste měli prozíravě vybavit příslušné nebezpečné oblasti a předem počítat se všemi možnými potenciálními nebezpečími.
Existují speciální předpisy pro závory a zahrazení?Systémy závor jako součást firemních pozemků v zásadě podléhají nařízení o pracovištích a vyhlášce o provozní bezpečnosti. Podle motorizace, resp. způsobu funkce pro ně platí stejná pravidla jako pro dveře a brány.Nejdůležitější zásadou je, že každá závora musí být nainstalována tak, aby vhodně usměrňovala osoby a vozidla, zřetelně vzájemně oddělovala jízdní dráhy a uličky pro pěší a zároveň zabraňovala nebezpečí nárazu.Tím se opět vracíme k tomu, že závory a zahrazení jsou pouze jedním prvkem ve vaší bezpečnostní koncepci, která pomocí příslušného značení, závor atd. dělá vše pro to, aby upozornila na nebezpečná místa a zabránila nehodám.Potřebujete-li při realizaci této koncepce naši pomoc, jednoduše nás kontaktujte!

Porovnání výrobků