800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Světlá zahrazená vzdálenost
Šířka
Výška
 

Závory, zahrazení cest

Závory poskytují jistotu ve vnitropodnikové i veřejné dopravě. Tyto jednoznačné optické signály pro trasy a místa chrání před nehodami a neoprávněným vstupem, resp. varují zaměstnance před nebezpečími, která nejsou zřejmá, a označují rizikové oblasti.
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
| | |
Mannus - Silniční závora s protizávažím
s vyvažovacím závažím a pevnou dosedací opěrou
bez DPH
od 26.400,-
Mannus - Silniční závora s protizávažím
s vyvažovacím závažím a odpruženou kyvnou opěrou
bez DPH
od 27.300,-
Mannus - Ruční závora
pevná dosedací opěra
bez DPH
od 26.900,-
bez DPH
od 1.730,-
Mannus - Ruční závora
odpružená kyvná opěra
bez DPH
od 27.900,-
Mannus - Silniční závora s protizávažím
s plynovým pístem a pevnou dosedací opěrou
bez DPH
od 28.900,-
Mannus - Silniční závora s protizávažím
s plynovým pístem a odpruženou kyvnou opěrou
bez DPH
od 28.900,-
bez DPH
od 24.800,-
bez DPH
od 21.100,-
Závora, elektrická
integrovaný solární článek, dálkové ovládání
bez DPH
od 29.300,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 1 m
bez DPH
od 10.700,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 1,5 m
bez DPH
od 11.300,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 2 m
bez DPH
od 12.800,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 2,5 m
bez DPH
od 14.500,-
Otočná silniční závora
světlá šířka 3 m
bez DPH
od 16.500,-
bez DPH
od 22.900,-
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
Závory a zahrazení cest pro kontrolovanou dopravu
Závory a zahrazení cest zajistí řád na pracovních trasách a zabrání vstupu nepovolaných osob. Závora vysílá jednoznačný optický signál a nekompromisně uzavírá cestu. Systémy závor tak slouží jako zahrazení parkovišť a zábrana proti průjezdu u bran. Závora jako zábrana proti vjezdu řídí, kdo smí vstoupit nebo vjet na firemní pozemky. V rámci firemního pozemku dobře viditelný systém závor například upozorňuje na pravidlo přednosti v jízdě pro interní kolejovou dopravu. Díky reflexním štítkům a zahrazením s výstražnými světly budou jízdní dráhy pro všechny účastníky provozu dobře viditelné i v noci. Vjezd a výjezd firemních vozidel a soukromých vozů lze zajistit cíleně umístěným zahrazením a označením, například elektrickou závorou. Volná parkovací místa lze zvýraznit profesionálním označením, nepřístupná místa lze před nežádoucím parkováním ochránit zahrazením. Důležité příjezdové cesty, například pro hasiče, zůstanou díky příslušným štítkům volné pro případ nouze. Na cestách pro pěší lze instalací malých zábran donutit cyklisty k sesednutí. Zábrany jsou většinou otočné, takže ve zvláštních případech může cestu použít i vozidlo. Moderní závory z kvalitních materiálů lze tedy využít všude tam, kde je zapotřebí jasně a zřetelně regulovat přístup a průjezd.

Závory – pro jasný směr
Kategorie závor a zahrazení u KAISER+KRAFT umožňuje dobře viditelné a jasné označení cest a míst ve vnitropodnikových i veřejných prostorách. Jednoznačné signály dobře umístěných označovacích prvků a štítků zabrání nedorozuměním a zajistí řád při příjezdu. KAISER+KRAFT nabízí profesionální zahrazení např. pro nebezpečné oblasti s možností rychlé a flexibilní montáže a demontáže. Stabilní, uzamykatelné závory (i v individuálních rozměrech na zakázku) s protizávažím nebo plynovými pružinami regulují cílený vjezd a výjezd ve Vašich garážích a na pozemcích. Závora pro omezení výšky tak může například zabránit vjezdu velkých nákladních automobilů. Štítky odolné proti působení povětrnostních vlivů doplňují sortiment KAISER+KRAFT a poskytují možnost cíleného uzavření nebo regulace využití příjezdových cest. Závory a zahrazení dávají návštěvám na Vašich pozemcích jasný řád a zabraňují vjezdu nežádoucích vozidel. Vyberte si nyní vhodné závory pro Vaši firmu a zajistěte tak řízený vjezd na Vaše pozemky.
Porovnání výrobků