800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva
Materiál
Výška
Počet háků na kabáty
Hloubka
Šířka
Vybavení
 

Věšáky, stojany na oděvy

S policí na klobouky nebo stojanem na deštníky, na stěně nebo na podlaze, s háčky nebo knoflíky… Řeč je o věšácích a stojanech na oděvy. Mohlo by se také říct, že je to vizitka vaší firmy, protože je to často ta první věc, kterou návštěvníci, hosté a zákazníci spatří. Je velmi dobře, že u nás najdete velký výběr různých věšáků!
Bylo nalezeno 74 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 74 výrobek/-ků/-ky

Věšáky a stojany na oděvyOdborníci jsou jednotní a doporučují nošení několika vrstev. V deštivých dnech nebo v zimním období se toho drží téměř každý. A kam s bundou, čepicí a deštníkem, když se dostanete do teplé a suché kanceláře? Věšáky a stojany na oděvy od společnosti KAISER+KRAFT vám s odložením přebytečných částí oděvu pomohou. Nemusíte se tak ani celý den potit ani nemusíte své oděvy odkládat na podlahu nebo psací stůl.Šatny a stojany na oděvy v různých provedeníchKruhové věšákové stojany s klasickým designem dodají každému vstupními prostoru stylový ráz a u návštěv zanechají dobrý dojem. Pozornost pak upoutají moderní varianty ze dřeva nebo s knoflíkovými háky. Nemáte dostatek místa? Úzké nástěnné věšáky a jednotlivé nástěnné háky lze výborně skrýt za dveře a zkombinovat je se samostatným stojanem na deštníky. A abyste se nemuseli vyhýbat kloboukům a čepicím na okenním parapetu, najdete u nás v e-shopu také modely s odkládací plochou.A když potřebujete místo na velký počet oděvů? Pro velké místnosti, čekárny a šatny na velkých akcích doporučujeme řadové věšákové stojany. U společnosti KAISER+KRAFT je dostanete také v oboustranném provedení. Můžete je tak používat z obou stran. Věšákové stojany na kolečkách se mohou jednoduše používat na různých místech a podle potřeby je lze odstranit.Alternativy pro zařízení sociálních prostorPokud chcete, aby si vaši zaměstnanci mohli během pracovní doby bezpečně uložit své oděvy, nabízejí se skříňky a uzamykatelné boxy. Jsou k dostání v různých provedeních a velikostech a hodí se i pro veřejná zařízení jako plovárny a knihovny. Máte otázky k našemu kancelářskému nábytku a zařízení? Rádi vám pomůžeme s výběrem šatnových systémů a zbývajícího vybavení kanceláře.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků