800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Provedení ventilátorů
Počet stupňů otáček
Vybavení
 

Stropní ventilátory

Bylo nalezeno 72 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 72 výrobek/-ků/-ky
BLACK MAGIC, TROPICAL, CARRIBEAN BREEZE a FRIZZ! – pokud nyní myslíte na koktejly, jste blízko: řeč je o létu, slunci – a našem sortimentu výkonných stropních ventilátorů. V letních měsících zajišťují stropní ventilátory mírné proudění vzduchu a příjemné klima v místnosti. Na rozdíl od klimatizačních jednotek nemění teplotu v prostoru, nýbrž ochlazují pokožku zvířením vzduchu. V místnosti je proto pocitově chladněji. Léto – čas ventilátorů? Jistě, ale i během topného období může být stropní ventilátor velmi praktický a dokonce pomáhá ušetřit energii: zatímco při letním provozu proudí vzduch směrem dolů, v zimě stačí nastavit přístroj na zpětný chod a vzduch bude proudit nahoru. Účinek: teplo z vytápění bude v místnosti efektivněji distribuováno díky mísení teplého vzduchu nahoře se studenější vrstvou vzduchu u podlahy. Výsledkem jsou nižší náklady na vytápění při stejném tepelném komfortu.

Váš prostor, Váš stropní ventilátor
Při výběru Vašeho nového stropního ventilátoru platí: v případě pochybností zvolte větší model. Protože větší ventilátor rotuje i na nejnižším stupni pomaleji – a tím tišeji – než menší modely. Na druhou stranu příliš velký stropní ventilátor může v malém prostoru působit rušivě. Dobré větrání je každopádně zaručeno při následujících orientačních velikostech: Pro menší místnosti do 10 m² plochy lze doporučit nejmenší modely o velikosti 70 cm. Pro průměrně velké místnosti do přibližně 15 m² by měl průměr ventilátoru činit alespoň 105 cm a pro místnosti nad 20 m² potřebujete model s rozpětím nejméně 132 cm. Jelikož účinek těchto přístrojů je vždy kruhový, platí tyto údaje pro přibližně čtvercové prostory. U místností ve tvaru L nebo dlouhého obdélníku lze doporučit instalaci více stropních ventilátorů. Jakým výkonem však ten který model disponuje, nezáleží pouze na průměru, nýbrž také na počtu a tvaru lopatek. Čím více lopatek a čím ostřejší úhel, tím větší množství vzduchu je uváděno do pohybu. Ventilátor má za úkol nejen zajistit příjemné klima, nýbrž měl by stejně jako svítidlo rovněž korespondovat se stylem a vhodně doplňovat ostatní zařízení. Nebo může svítidlo dokonce i nahradit, pokud se rozhodnete pro stropní model s integrovaným osvětlením. Kromě toho si můžete vybrat: upřednostňujete ovládání řetízkem, nástěnným spínačem nebo dálkovým ovládáním? Záleží Vám na tom, aby Váš nový stropní ventilátor pracoval energeticky úsporně? Tak nebo tak, u nás vždy najdete ideální řešení. Máte ohledně nového stropního ventilátoru speciální požadavky? Náš servisní tým Vám při výběru vhodného produktu rád poradí.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků