Značka
Výběr sortimentu
  • Sortiment katalogu (41)
  • Exkluzivní sortiment on-line (29)
Cena s DPH
242
242
11616
11616
-

Zámky, klíče, atd.

Zamykání, uzavírání, uzamknutí, zavření, zajištění, zablokování, uschování, ochrana, zabezpečení, uzavření pod zámek: tolik slov pro jedno a to samé. A stejně tolik zámků a klíčů naleznete v našem sortimentu.

V kategorii Zámky, klíče, atd. Vám nabízíme výrobky následujících značek: Wolf, Axelent, CP, EUROKRAFTpro, Mannus, HelgeNyberg, ZARGES, Gmoehling, Vetter.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 70
Změnit náhled:
Zámky, klíče atd.
Zde naleznete všechny druhy zámků a klíčů. Kdo hledá jednoduchý bezpečnostní zámek pro skříňky nebo kontejnery, u nás jej jistě nalezne. V e-shopu objevíte také speciální zámky všeho druhu. Představujeme Vám zámky včetně příslušných klíčů pro skladové nádoby, skříňové systémy a každou další firemní souvislost, ve které se jedná o bezpečné uložení a uzavření. Zámek otevíraný kombinací čísel dokáže spolehlivě zabránit nežádoucímu přístupu kolemjdoucích osob. Elektronické zámky jsou vhodné pro přihrádky na cennosti. Tyto zámky se obsluhují bez klíče zadáním určité kombinace čísel. Kódy lze současně zadat pro více uživatelů, takže zamykací systém lze využít i pro řízení přístupu osob do jednotlivých oblastí. Elektronické zámky mohou být využity i pro zásuvku na psacím stole a jiné přihrádky. Dané předpoklady pro montáž naleznete v příslušných popisech produktů.

Funkční zamykací systémy
V našem rozsáhlém online příslušenství naleznete také vhodné náhradní zámky pro případ ztráty klíče nebo nutnosti výměny zámků z jiného důvodu. Dvojité bezpečností zámky, trojhranné klíče nebo zámky s profilovou cylindrickou vložkou: v našem rozsáhlém sortimentu není těžké nalézt správný zamykací systém. Ke kompletnímu příslušenství samozřejmě patří také přívěsky na klíče s etiketami a západkové uzávěry pro otočné dveře. Pomocí těchto kvalitních bezpečnostních produktů tak lze vybavit celé zařízení firmy od velkého zamykacího systému budovy až po dobře schovaný bezpečnostní trezor. KAISER+KRAFT nabízí rovněž zámky na mince, například pro šatní skříně. Bez ohledu na to, v jakém počtu jsou zámky, klíče a vhodné příslušenství zapotřebí: KAISER+KRAFT rychle dodá vše, co si přejete. Objednejte si své nové vybavení nebo potřebné náhradní zámky u KAISER+KRAFT za atraktivní cenu.