Zámky, klíče, atd.

Zamykání, uzavírání, uzamknutí, zavření, zajištění, zablokování, uschování, ochrana, zabezpečení, uzavření pod zámek: tolik slov pro jedno a to samé. A stejně tolik zámků a klíčů naleznete v našem sortimentu.

V kategorii Zámky, klíče, atd. Vám nabízíme výrobky následujících značek: Wolf, Axelent, C+P, EUROKRAFTpro, Mannus, HelgeNyberg, ZARGES, Gmöhling, Vetter.

Značka
Typ produktu
Relevance
Počet výrobků: 61

Zámky a klíče: už žádné obavy o bezpečnost!Zajímá vás, zda jsou citlivé firemní prostory chráněny před nepovolanými osobami nebo zda je dobře uložen důležitý majetek? Pak je čas zkontrolovat, zda vaše zámky a klíče odpovídají vašim bezpečnostním požadavkům. Několika aktualizacemi totiž můžete snadno vylepšit svůj koncept ochrany proti zlodějům.Jaké zámky se hodí pro jaké oblasti použití?Požadavky na zabezpečení zámků a klíčů se přirozeně zvyšují s hodnotou nebo potenciálním nebezpečím obsahu skříněk, skříní a místností.Klasický cylindrický zámek s přidělenou sadou klíčů je jedním z nejuniverzálnějších produktů, který je oblíbený jak pro zaměstnanecké skříňky, tak pro kancelářské a univerzální skříňky.Citlivé firemní prostory nebo trezory jsou obzvláště dobře zabezpečeny zámkem otevíraným kombinací čísel. Důležité je, že nejsou potřeba žádné klíče a kód může používat více osob. Navíc může být změněn, pokud dojde k úniku informací.Kromě toho si u nás můžete pořídit uzamykací systémy pro brány a zahrazení a objednat si komplexní uzamykací soupravy pro různé oblasti použití.Jaké zámky a klíče jsou ideální ve školách nebo jiných veřejných zařízeních?Mnoho zařízení navštěvuje každý den mnoho různých lidí. Systém zámků by měl být přizpůsoben tomuto veřejnému provozu – například v šatně plaveckého bazénu nebo ve vstupní hale knihovny.Nejlepší řešení představují zámky s poplatkem, protože nedochází ke ztrátě, náhodnému založení nebo zneužití klíčů. To vám ušetří spoustu administrativní práce.Pokud tento systém není praktický, nezapomeňte každou skříňku očíslovat a poznamenat si číslo na klíči. Příslušné příslušenství pro označování najdete u nás.Jaké bezpečnostní pokyny musí zaměstnavatel dodržovat u zámků a klíčů?Každý zámek, který zajišťuje nebezpečný nebo cenný předmět, podléhá určitým předpisům. Například zámky pro zahrazení musí splňovat normu DIN 3222/3223 a v případě nouze je musí být schopni otevřít hasiči pomocí univerzálního trojúhelníkového klíče.Požadavky na uložení důležitých dokumentů ve speciálních ocelových skříních nebo zboží ve skříních na nebezpečné látky jsou velmi přesné. Příslušné informace jsou uvedeny v souvisejících předpisech a normách, které tyto typy skříní splňují (musí splňovat).Totéž však platí pro zámky a klíče obecně: Vždy se ujistěte, že klíče uložené centrálně ve firmě jsou stejně dobře zabezpečeny jako zboží pod zámkem.


Kompletně zdokumentujte všechny vydané a vrácené klíče nebo kódy. I když klíčem otevíráte pouze zásuvku pracovního stolu nebo podobné věci.Odborníci také doporučují zlikvidovat klíče nebo zámky, které již nejsou potřeba, takovým způsobem, aby nebylo možné zjistit jejich předchozí použití. Takové znalosti využívají i chytří zloději! A pokud potřebujete poradit, jednoduše nás kontaktujte!Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Čerpadla na olej | Ruční odvíječe | Lékárničky | Ukládání klíčů | Teleskopické výsuvy | Výplňový materiál | Spojovací příslušenství Pavoy | Ramínka na oděvy CP