800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
 

Servisní služby

Kde je napsáno servis, tam také servis naleznete: chceme, abyste byli s našimi službami spokojeni a abyste u nás objednávali rádi. Proto se naše služby orientují zcela na Vaše potřeby. Podpoříme Vás nejen během nákupu, ale i před ním a po něm. Jste pro nás důležití, stejně jako Váš spokojený úsměv.
Bylo nalezeno 12 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 12 výrobek/-ků/-ky
Servisní služby
Servisní služby mohou být jednoduše objednány k mnoha produktům z naší online nabídky. Běžný pracovní den s sebou často nese problémy, které lze s vlastním vybavením vyřešit jen těžko, nebo dokonce vůbec. Starý trezor má být odvezen a nahrazen novým. Nový kancelářský nábytek bude dodán, ale montáž není v ceně. Je třeba vyložit nákladní automobil, který však nemůže zajet přímo do skladové haly. Nebo je zapotřebí CAD plánování. V těchto případech má smysl zarezervovat si servisní služby, aby vlastní výroba nebyla zbytečně omezena odstavením potřebného personálu a vybavení. Školené pracovní síly s profesionálními pracovními přístroji a příslušenstvím dané úlohy cílevědomě a odborně vyřeší. Díky tomu ušetříte čas i peníze.

Naše pomoc je Vaší výhodou
Jediným kliknutím si můžete doobjednat profesionální servisní služby, které rychle a ekonomicky vyřeší případné vzniklé úkoly v rámci Vaší oblasti činnosti. Pro jednorázové práce má smysl objednat si příslušné servisní služby. Efektivní vyřízení neplánovaných úkolů můžete přenechat firmě KAISER+KRAFT. Nabízené servisní služby zahrnují bezpečný transport trezorů, stejně jako odbornou vykládku nákladního automobilu stohovačem. K servisním službám KAISER+KRAFT patří rovněž údržba a odborný montážní servis pro kancelářský nábytek všeho druhu a nákup náhradních dílů.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků