Dělicí stěny

Pro lepší přehled: pomocí dělicích stěn můžete vhodně rozdělit prostor ve skříních a skříňkách, ve velkých regálech nebo v zásuvkách. Tímto způsobem optimálně využijete dostupný prostor a zároveň vytvoříte pořádek. Od dělicích příček pro přepravky s viditelným obsahem přes přepážky pro regály až po mřížkové dělicí stěny pro průmyslové mřížkové boxy – objevte široký výběr v e-shopu KAISER+KRAFT!

V kategorii Dělicí stěny Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, LISTA, ZARGES, BISLEY, SCHULTE, C+P, mauser, CEMO, HelgeNyberg, hofe, Kongamek, KRAUSE, STEMO, Treston, Wolf.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
  • Není udržitelné (106)
  • Udržitelný (1)
Relevance
Počet výrobků: 107

Dělicí stěny: pro lepší přehled ve skladu a logisticeDělicí stěny, přepážky a další prvky umožňují rozumné využití prostoru ve skříních, zásuvkách a regálech. Rozdělují úložný prostor do přehledných jednotek, do kterých můžete správně uložit pomůcky. Velké dělicí stěny prakticky rozdělí skladovací prostor – dělicí příčky jsou naopak vhodné pro přehledné uložení drobných nebo hromadně vyráběných součástí v přepravkách s viditelným obsahem. Umožňují rovněž skladovat různé součásti v malém množství. Takto budete potřebovat méně přepravek a ušetříte další místo.Malé přepážky se používají také v přepravních boxech. Dělicí stěny pro skříně a regály umožňují přehledné skladování a snadno se připevňují. Díky různým výškám můžete přepážky přizpůsobit svým individuálním potřebám. Pokud naopak chcete vnést pořádek do mřížkových boxů, jsou vhodnou volbou mřížkové dělicí stěny – pro palety jsou profesionálním řešením dřevěné nástavné rámy.Pro promyšlenou organizaci kanceláře: dělicí stěnyDělicí stěny jsou rovněž užitečnými pomocníky v administrativní oblasti a kanceláři. Dělicí přepážky můžete použít například jako praktické příslušenství pro zásuvky pro kontejnery pod psací stůl, abyste přehledně oddělili psací potřeby. Kancelářské regály a skříně můžete pomocí dělicích stěn rovněž zpřehlednit.Nejste si jisti, která velikost je ta správná, nebo potřebujete speciální tvar? Kontaktujte nás – náš přátelský servisní tým vám při hledání vhodných přepážek a dělicích stěn pro vaši firmu rád pomůže.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Kartotéky pro závěsné složky | Zásuvné regály EUROKRAFTpro | Zásuvky | Police | Šatní skříňky | Jeřáby | Minilifty