800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Použití
 

Zásuvkové lišty

Pokud v kanceláři nebo provozu přibudou nové pracovní přístroje, pak často začne jejich hledání: zásuvkové lišty! Naštěstí u nás nemusíte dál hledat: Nabízíme Vám zde zásuvkové lišty pro počítače, světla, ventilátory, laminovací přístroje a vše ostatní, co je ještě třeba zapojit do sítě.
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
| | |
Nové
bez DPH
2.100,-
Zásuvková lišta, 6násobná
v x š x h 65 x 400 x 45 mm
bez DPH
2.290,-
Zásuvková lišta
6násobná, hliníkové těleso
bez DPH
od 2.810,-
Nové
bez DPH
1.090,-
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
Se zásuvkovými lištami bude dost proudu pro všechny
Online jsou k dostání rovněž zásuvkové lišty pro praktické využití v kanceláři. Vícenásobné zásuvky jsou nezbytné, aby měl každý dostatek proudu pro své pracovní přístroje. Zásuvkové lišty s vypínačem navíc umožňují efektivně šetřit energii. Při použití vícenásobné zásuvky s vypínačem lze všechny přístroje kompletně odpojit od sítě jediným přepnutím, aniž by bylo nutné ze zásuvky vytahovat jednotlivé zástrčky. Pozor je však třeba dávat na takzvané sériové zapojení, tedy zapojení více zásuvkových lišt za sebou. Vždy by měly být bezpodmínečně dodrženy horní výkonové meze pojistek a nástěnných zásuvek.

Profesionální použití pro IT zařízení
Přepětí představuje jedno z největších nebezpečí pro hodnotné elektrické přístroje. Právě komplexní systémy jako IT zařízení reagují na špičky napětí mimořádně citlivě. Jediný úder blesku do elektrického vedení může způsobit neopravitelné poškození hardwaru. Prevencí jsou jednoduše zásuvkové lišty s ochranou proti přepětí – při příští bouřce už se o svá zařízení nebudete muset obávat. Promyšlené možnosti upevnění zásuvkových lišt z naší online nabídky usnadňují praktickou a flexibilní montáž a umožňují použití v příjemně dosažitelné výšce.
Porovnání výrobků