800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Vlastnost
Výška
Materiál
Objem
Barva
Vybavení
Šířka
Hloubka
Zobrazit více
 

Nádoby na odpadky

V online sortimentu KAISER+KRAFT naleznete špičkové velkoobjemové, systémové i klasické popelnice značek EUROKRAFT a rothopro. Tyto výrobky jsou mimořádně funkční, praktické a ergonomické.

Bylo nalezeno 49 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 49 výrobek/-ků/-ky

Popelnice pro skladování a likvidaci odpaduU KAISER+KRAFT naleznete popelnice a velké nádoby na odpad pro optimální likvidaci firemního odpadu. Nádoby na odpad jsou k dostání v různých objemech. Jednoduché popelnice o objemu od 35 l do 110 l jsou k dispozici z ocelového plechu nebo plastu.Velké nádoby na odpad lze dodat v objemu 660 l i více. Popelnice a velké nádoby na odpad lze volit v antracitové, modré, žluté a zelené barvě.


Výška nádob na odpad se pohybuje mezi 500 a 1500 mm.


Při skladování a likvidaci odpadu je důležitá nejen velikost, nýbrž i materiál, ze kterého je nádoba na odpad vyrobena. Některé provozy produkují odpady, které musí být uloženy ve speciálních nádobách. Zvláštní předpisy se musí dodržovat například při likvidaci olejů nebo odepsaného zboží, které obsahuje škodlivé látky. KAISER+KRAFT nabízí vhodné výrobky i pro tyto speciální potřeby.Popelnice a velké nádoby na odpadU KAISER+KRAFT naleznete vhodné popelnice pro interní třídění odpadu i pro veřejnou likvidaci komunálního směsného odpadu. Ať už se jedná o univerzální odpadkové koše, nebo o speciální nádoby na zbytky potravin, lze volit popelnice pro nejrůznější účely použití i z hlediska možného plnicího objemu.


V žárově pozinkované nádobě z ocelového plechu lze bezpečně skladovat i odpad s obsahem oleje. Antibakteriální nádoby na zbytky potravin přiměřeným způsobem pojmou také jiný organický odpad.


S mobilním sběrným a dopravním vozíkem lze nádoby na odpad podle potřeby bez problémů přemisťovat (například na místo pro odvoz odpadu) .


Popelnice a velké nádoby na odpad jsou samozřejmě vybaveny několika vlastními koly. Nádoby na odpad tak lze před odvozem snadno přemístit ven.


V nabídce KAISER+KRAFT jsou k dispozici rovněž popelnice pro venkovní prostory z materiálů odolných vůči působení povětrnostních vlivů.


Nádoby na odpad lze chránit také proti neoprávněnému přístupu, například použitím gravitačního zámku, který se automaticky zajistí při sklopení víka.


U KAISER+KRAFT si můžete objednat také popelnice pro odbornou likvidaci odpadu. Zorganizujete si tak profesionální kompaktní systém pro třídění odpadu.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků