800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Výrobek
Šířka
Hloubka
Výška
Barva
Série
Vlastnost
Zobrazit více
 

CONTACT

CONTACT pro dokonalé vybavení call centra Výrobky nabízené v sérii kancelářského nábytku Contact jsou ideální pro pracoviště v call centrech.
Bylo nalezeno 28 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 28 výrobek/-ků/-ky
Série kancelářského nábytku Contact – VARIETY pro zařízení call center Série kancelářského nábytku Contact nabízí množství různého kancelářského nábytku s rozmanitými možnostmi kombinací, takže ve svých pracovních prostorách můžete podle potřeby zařídit velká i malá týmová pracoviště a stoly pro call centrum. Contact patří do skupiny VARIETY, protože skupiny psacích stolů se vyznačují variabilními možnostmi uspořádání. Především psací stoly ze série kancelářského nábytku Contact tvoří důležitý základ pro dokonalé pracoviště call centra. Výškově přestavitelné psací stoly jsou již upraveny do tvaru, který lze snadno doplnit na skupinový stůl. Série kancelářského nábytku Contact může posloužit také přístavnými stoly a propojeními. Série zde nabízí výplňové desky se spojovacími plechy a upevňovacím materiálem. Práce v call centrech často probíhá u skupinových stolů. Ty jsou částečně vybaveny dodatečnou třetí úrovní, která se jednoduše nasadí na stůl. Ještě častěji jsou používány praktické dělicí stěny. Série kancelářského nábytku Contact rovněž nabízí takovéto dělicí stěny k nasazení na psací stoly. Prvky dělicích stěn mají pěkný hliníkový rám a textilní potah. Navzájem je lze spojit pomocí flexibilního plastového profilu. Profily dělicích stěn Contact musí být flexibilní, aby umožňovaly úhlové nastavení prvků vůči sobě. Jelikož dělicí stěny nejsou k psacímu stolu přišroubovány, je třeba pro zaručení ideální stability vzájemně spojit alespoň tři prvky. Série kancelářského nábytku Contact s flexibilním kancelářským regálem pro flexibilní práci! V sérii kancelářského nábytku Contact naleznete kromě prvků psacích stolů a dělicích stěn také mobilní kancelářský regál, který je k dostání ve dvou výškách. Středové části regálu lze vyjmout a přesunout do stran. Zadní stěny regálu jsou opatřeny oboustranným povlakem. Kancelářský regál Contact je vybaven koly, takže zůstane mobilní a optimálně podpoří flexibilní práci. K regálu ze série kancelářského nábytku Contact lze volitelně přiobjednat soupravu skříňových dveří s kovovými rukojeťmi a kvalitními celokovovými závěsy. Zařiďte si svá telefonní pracoviště funkčním nábytkem. Série kancelářského nábytku Contact nabízí vhodný základ ve snadno kombinovatelných barvách světle šedé a bukovém dekoru.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků