800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Provedení podstavce
Materiál
Výška sedáku
Provedení područek
Vlastnost
Stohovatelné
 

Konferenční židle, jednací židle

Konferenční židle by měly být nejen pohodlné, ale také ergonomické. Atraktivní design pak vaše jednání posune na nové úrovně. Vyberte si z konferenčních židlí značek Topstar, Dauphin a interstuhl.
Bylo nalezeno 95 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 95 výrobek/-ků/-ky

Tajná zbraň pro úspěšná jednání? Pohodlné konferenční židle.Pokud se zaměstnanci či klienti stále ošívají a většinu kapacity jim zabírá rozhodnutí, jak si konečně udělat pohodlí, moc toho na poradě nezařídí. Tento problém má však snadné řešení. Stačí si vybrat pohodlné a praktické jednací židle od společnosti KAISER+KRAFT.Proč je důležité, aby se účastníkům konference dobře sedělo?Důležitost ergonomického a pohodlného sezení u psacího stolu dnes už nikdo nezpochybňuje. Pohodlí je však stejně důležité i během schůzek a konferencí. Pokud se posluchačům bude sedět nepohodlně, jejich soustředění připadne více tomuto bezprostřednímu problému, než probíhající poradě či přednášce, což se odrazí i na výsledcích. U konferenčního stolu by se účastníci měli cítit skutečně pohodlně. Jen tak dosáhnete požadovaného cíle.Jak správně vybrat konferenční židle?Naše nabídka sahá od výjimečně kvalitních křesel pro návštěvy do reprezentativní konferenční místnosti až po obzvlášť prostorově efektivní, stohovatelné židle pro flexibilní použití v sálech nebo v seminárních místnostech.Jaké konferenční židle jsou ideální právě pro vás záleží především na jejich účelu, ale také na tom, jak dlouho a jak často je využíváte. Kromě toho je také samozřejmě důležité zvážit prostředí, ve kterém budete židle používat.Rádi Vám s výběrem pomůžeme a navíc jsme sestavili stránku s tipy pro správnou prezentaci, na které najdete také tipy pro přednášky.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků