Zpět
Poradce pro oblast Provoz

Nákladní jízdní kola při použití ve firmě

Pro flexibilní přepravu na firemních pozemcích

Budoucnost mobility už nepatří pouze autům. Nákladní jízdní kola jsou stále oblíbenější a v soukromé i obchodní oblasti se při přemisťování předmětů z bodu A do bodu B postupně etablují jako alternativa, kterou je třeba brát vážně.

Uživatel se přitom už nemusí spoléhat pouze na vlastní muskulaturu. Modely s elektrickým pohonem podporují šlapání a enormně usnadňují přemisťování břemen. Nákladní jízdní kola navzdory své velké nosnosti jezdí překvapivě lehce. Pořízení nákladního jízdního kola je výhodné zejména pro firmy s rozsáhlými pozemky nebo různými stanovišti. Zaměstnancům jsou zde často k dispozici jedno až dvě kola k flexibilnímu využití.

Toto jsou výhody nákladního jízdního kola.

  • Nepotřebuje žádný benzín a jeho použití je výhodné
  • Zabere méně místa než například vysokozdvižný vozík nebo auto a není-li právě zapotřebí, může být uskladněno s úsporou místa
  • Přepravní úkoly lze s hbitým a snadno ovladatelným prostředkem vyřídit v krátké době
  • Projede i úzkými uličkami
  • Je vždy k dispozici, pokud je některý předmět náhle zapotřebí na jiném místě
  • Zajistí pohyb v pracovním dni
  • Často je dotováno státem nebo obcí
  • Chrání životní prostředí

Jak lze nákladní jízdní kola využít ve firmě?Přínos nákladního jízdního kola v jedné větě? Všude se snadno dostanete a navíc si můžete vzít i leccos s sebou.

Které nákladní jízdní kolo pro který účel?

Flexibilní a univerzální řešení: nákladní jízdní kolo Classic

Pro přepravu malých břemen na firemních pozemcích je vhodné naše klasické provozní kolo. Na tomto nákladním kole bez motoru můžete přepravovat předměty do hmotnosti 50 kg. Je lehčí a snadněji ovladatelné než alternativa se třemi koly. Přepravní přihrádka se u tohoto modelu se dvěma koly nachází nad předním kolem. Díky tomu můžete mít břemeno stále na očích a přístup k němu je velmi rychlý.Silná tříkolka: elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO

U tohoto elektrického jízdního kola se velký, uzavřený přepravní box nachází v přední části mezi dvěma předními koly. Díky konstrukci se třemi koly zůstává E-Cargo vyvážené a stabilní i při stání nebo v zatáčkách. Silný motor v zadním kole pomáhá při rozjíždění a jízdě do 25 km/h. To je mimořádně komfortní, zejména pokud se blížíte mezi zatížení 80 kg. Toto elektrické nákladní jízdní kolo je skutečným tahounem, který bez námahy a bezpečně přepraví materiál, přístroje a další zboží v bližším okruhu.

Nákladní jízdní kola wt$

Nákladní jízdní kolo v pracovním dni: 7 osvědčených tipů z praxe

Naše top kategorie z tohoto poradce