Zpět
Poradce pro oblast Životní prostředí

Informační systém pro průmyslové čištění

Níže uvedeným seznamem piktogramů bychom Vás chtěli podpořit při výběru výrobků a poskytnout Vám rychlý přehled o výhodách jednotlivých výrobků.

Průmyslové čištění 084

Čištění filtru

U přístrojů s tímto označením dochází k automatickému čištění integrovaného filtru. Výkonnost přístroje je tak udržována na vysoké úrovni.

Průmyslové čištění 083

Nehlučné

Přístroje s tímto označením mají nižší hlučnost. Lze je proto použít také v oblastech, kde jsou větší hluk nežádoucí.

Průmyslové čištění 077

Zásuvka navíc

Přístroje s tímto označením jsou přímo na výrobku vybaveny zásuvkou. Umožňují tak provoz elektrických přístrojů bez použití dalších kabelových bubnů. Méně kabelů znamená také méně možných případů zakopnutí. Navíc lze snadno realizovat odsávání přímo na elektrickém přístroji.

Průmyslové čištění 085

Easy-Press®

Vysokotlaká pistole Easy-Press® má ergonomické provedení a snadno se ovládá. Přídržné a odtahové síly jsou snížené, čímž je umožněna práce bez únavy i při delších pracovních intervalech.

Průmyslové čištění 081

Mikrovlákno

Zde naleznete čisticí textilie z mikrovlákna. Díky struktuře vláken jsou obzvláště efektivní. Více informací k tématu mikrovlákna naleznete pod: Mikrovlákna v čištění.

Průmyslové čištění 082

Bez ručního kontaktu

Mopy označené tímto piktogramem lze vyždímat, aniž by znečištěný mop přišel do kontaktu s rukama. Díky fixaci na držáku mopů lze mop uvolněním nožní západky sklopit, vymáchat a poté vyždímat v lisu.

Průmyslové čištění 080

Neškodný pro životní prostředí

Tento piktogram upozorňuje na to, že u těchto výrobků je kladem obzvláštní důraz na životní prostředí. Jsou zde použity postupy, resp. materiály, které podporují trvalé zacházení v souladu s naším životním prostředím.

Naše top výrobky z tohoto poradce
Relevance
Počet výrobků: 13