Zpět
Průvodce produkty pro oblast manipulace

Elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro

Zvedání a spouštění stisknutím tlačítka

Musíte přerušit práci kvůli každému malému šroubku? Zaujmout jogínskou polohu hrdiny pro získání každé součásti? Ohýbat se, tlačit, vstávat a znovu a znovu si sedat… copak to nejde snadněji? Samozřejmě, že jde: s elektrickým stojanem na materiál EUROKRAFTpro!

Elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Nový člen týmu je vstřícný, agilní, vnímavý, robustní, silný a ochotný pracovat.

Elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro díky své flexibilitě nejen zjednodušuje zvedání a spouštění břemen do 125 kg, ale také šetří pracovní sílu Vašich zaměstnanců. Díky lithium-iontovému akumulátoru je navíc neustále připraven k provozu – a dokonce je elektricky výškově přestavitelný i při zatížení. Sklopná ložná plocha kromě toho usnadňuje přístup k vybíranému zboží. Například na pracovišti v dílně elektrický stojan na materiál zajistí, že pohodlně dosáhnete na další šroub nebo součást, aniž byste přitom dostali křeč.

V tomto smyslu platí: sbohem, jógo! Dobrý den, úlevo při práci.

Vyberte si ze dvou velikostí plošiny: Vaše úleva při práci ve velkém i malém

Ergonomie stisknutím tlačítka

Přemisťování břemen o hmotnosti až 125 kg bez námahy

Ovládací prvek

Elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Zvedejte a spouštějte bez přemýšlení. Díky haptickým ovládacím tlačítkům s přehlednými symboly můžete elektrický stojan na materiál ovládat intuitivně a hravě jej posouvat nahoru nebo dolů.

3 paměťová místa polohy navíc umožňují automatické najetí do uložených výšek.

Nastavení sklonu + velikost plošiny

Elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Velikost plošiny je přizpůsobena rozměrům Euro stohovacích přepravek: 600 x 400 mm nebo 800 x 600 mm. Sklon plošiny lze nastavit od 0° do 40° ve 4 krocích po 10°. Zajišťovací páčka je umístěna na vnější straně, takže umožňuje obzvláště snadný přístup.

Na výběr máte 2 varianty plošiny: buď jako ložná plocha s protiskluzovou ochranou, nebo jako vana s vložkou z MDF. Vložku lze snadno zvednout a vyjmout nebo vyměnit pomocí 2 výřezů ve spodní části vany.

Výměnný Li-Ion akumulátor

Elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

A běží…. a běží… a… elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro zajišťuje plnou mobilitu díky systému vyměnitelných lithium-iontových akumulátorů. Na jedno nabití akumulátoru lze při plném zatížení provést až 80 pohybových cyklů. Pro nepřetržitou provozní pohotovost lze vybitý akumulátor jednoduše vyměnit za plný.

Stav nabíjení je signalizován vizuálně pomocí indikátoru stavu nabití akumulátoru a akusticky pomocí zvukového signálu. A pokud není vyžadována mobilita, je možný rovněž síťový provoz.

Použití

Elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Stojan na materiál umožňuje všestranné využití, zejména při přípravě a chystání pracovních prostředků v ergonomické výšce, například na montážních pracovištích, při přípravě zboží k odběru, ve skladu, při montáži nebo údržbě. Stojan na materiál je vítaným pomocníkem také při konstrukci prototypů a ve výrobě.

Je rovněž ideální jako mobilní úložný prostor pro notebooky, pracovní podklady apod.

Na vyžádání

Elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Pro použití v elektrotechnickém průmyslu nebo pro další zpracování elektronických součástek (např. v automobilovém průmyslu) je elektrický stojan na materiál na vyžádání k dispozici také v provedení ESD (Electro-Static-Discharge). Na vyžádání jsou rovněž možná nestandardní provedení.

Obraťte se na Vašeho zákaznického poradce nebo zavolejte náš zákaznický servis.

Další vlastnosti

Elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro wt$

Těšit se můžete na 5letý poprodejní servis, 10letou záruku a skvělé příslušenství, jako je externí nabíječka, vyměnitelné akumulátory a vhodné Euro stohovací přepravky.

Objevte naši kolekci odbornosti

EUROKRAFT: produkty, které něco vydrží, abyste se nemuseli zdržovat
EUROKRAFTpro

EUROKRAFTpro

Maximální výkon pro maximální nároky

EUROKRAFTbasic

EUROKRAFTbasic

Protože levné věci si nemůžeme dovolit

Elektrický stojan na materiál EUROKRAFTpro mg$

Dobrý den, úlevo při práci!

Váš nový kolega je připraven pomoci! Získejte rozhodující náskok hned teď – a objednejte si jej ihned. Postaráme se o to rovněž „bez jakýchkoli křečí“.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem individuálního elektrického stojanu na materiál EUROKRAFTpro.

Naše top kategorie z tohoto poradce