Značka
Typ produktu
Použití

Proudové rozdělovače

Pro přehledné zapojení přístrojů a jejich pravidelné vypínání skvěle poslouží lišty se zásuvkami. Nabízíme Vám zde zásuvkové lišty pro počítače, světla, ventilátory, laminovací přístroje a vše ostatní, co je ještě třeba zapojit do sítě.

V kategorii Proudové rozdělovače Vám nabízíme výrobky následujících značek: Treston, ANKE.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 13
Změnit náhled:

Nepostradatelné zásuvkové lištySvět bez zásuvkových lišt si nelze představit. Připouštíme, že v první chvíli se zdá být trochu přehnané považovat vícenásobné zásuvky za nepostradatelné, ale když se podíváme pod psací stoly, pracovní stanice nebo doma za televizi, je rychle jasné, že zásuvkové lišty jsou všude.V současné době jsou k dispozici v mnoha provedeních. Například s tělesem z ušlechtilé oceli pro použití v čistých prostorách, ale také jako kombinační prvek pro určité výrobky, jako například vozíky na notebook Anke. Pokud chcete své přístroje pravidelně vypínat, usnadní Vám to zásuvková lišta s hlavním vypínačem. A protože se zásuvkové lišty jak známo nesmí zapojovat za sebou, můžete vsadit na dvojité zásuvky, které se nechají jednoduše připojit k zásuvkové liště Vašeho pracovního stolu. Naše vícenásobné zásuvky samozřejmě mají ochranu proti přepětí.Proč objednávat zásuvkové lišty s ochranou proti přepětíStává se Vám také, že jste při bouřce napjatí a neklidní? Je to pochopitelné, protože hromy a blesky mohou poškodit Vaše zařízení. Úder blesku do Vašeho elektrického vedení stačí, aby po něm zůstalo mnoho přístrojů poškozených přepětím. Proto Vám nabízíme zásuvkové lišty s ochranou proti přepětí. Bouřka pak neuškodí Vaší firemní pokladně.Jak čistit zásuvkové lištyPrach a nečistoty se nezastaví ani před zásuvkovými lištami. A když čistíte své pracoviště, určitě chcete, aby Vaše vícenásobná zásuvka zářila čistotou a ne v důsledku zkratu. Proto je nutné dodržovat několik pravidel:

U přenosných zásuvkových lišt  1. Odpojte vícenásobnou zásuvku od elektrického proudu.

  2. Nyní můžete odstranit kryt a otřít nebo umýt v myčce nádobí. Ale pozor: Sejmutý kryt se smí opět přišroubovat až tehdy, když je kompletně suchý. Druhá část zásuvkové lišty by v žádném případě neměla přijít do styku s kapalinou.


U pevně nainstalovaných zásuvkových lišt  1. Před čištěním zásuvkové lišty vyjměte pojistku.

  2. S pomocí zkoušečky napětí se můžete ujistit, že na zásuvce skutečně není proud.

  3. Nyní můžete odstranit pouzdro a otřít nebo umýt v myčce nádobí. Ale pozor: Pouzdro opět přišroubujte až tehdy, když je kompletně suché.


Profesionální zásuvkové lištyDvojité nebo sedminásobné, jako rozšíření Vašeho dílenského stolu nebo klasicky integrované do Vašeho počítačového nábytku – zde dostanete vhodné vícenásobné zásuvky. Pokud máte další dotazy, jednoduše nás kontaktujte.