Značka
Výška [mm]
1900
1900
2100
2100
-
Šířka [mm]
300
300
4000
4000
-

Ochrana při sváření

Při výkonu některých povolání by se nikdy nemělo pracovat bez ochrany při sváření. Chrání před výpary, světlem a odlétávajícími jiskrami při sváření – aniž by překážela při práci. S našimi produkty si můžete zajistit profesionální osobní ochranné pracovní prostředky.

V kategorii Ochrana při sváření Vám nabízíme výrobky následujících značek: QUIPO, JUTEC.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 17
Změnit náhled:
Ochrana při sváření pro bezpečnost při svářečských pracích
Svářečské práce by měly být vykonávány pouze s ochranou při sváření. Při práci v dílně i v průmyslu představuje sváření důležitý pracovní krok v mnoha projektech. Svářeči zde však musí dbát na vhodnou ochranu při sváření. Kromě odlétávajících jisker představuje rizikový faktor především světlo vznikající při procesu svařování. Pomocí svářečské ochranné clony nebo stěny se mohou svářeči, ale i další osoby před těmito riziky efektivně chránit. Ochrana při sváření zde zaručuje odpovídající bezpečnost na pracovišti. A protože bezpečnost práce je velmi důležitým tématem, naleznete v našem e-shopu rovněž ochranné oděvy, bezpečnostní obuv, ochranné rukavice a ochranu dýchacích orgánů, zraku a sluchu.

Robustní zařízení na ochranu při sváření
Profesionální ochrana při sváření se vyznačuje tím, že umožňuje bezproblémovou práci bez omezení. Kvalitní a promyšlené svářečské kukly od firmy KAISER+KRAFT jsou nejen stabilní a chrání proti výparům a světlu při svařování, ale také se příjemně nosí. Díky tomu umožňují plynulou práci. Speciální ochranná skla jsou vhodná také pro osoby nosící brýle. Díky moderním solárním článkům kromě toho odpadá také výměna baterií. Při svářečských pracích je důležité se spolehnout na profesionální vybavení a robustní ochranu při sváření. Kvalitní ochranné stěny pro svářeče zaručují pevné stání a bezpečnou ochranu před odlétávajícími jiskrami a umožňují pohledové oddělení pracovní oblasti svářeče. I u kukel je zaručeno pevné držení, které usnadňuje práci. Díky výběru kvalitních materiálů je dána optimální ochrana. Promyšlená konstrukce vybavení na ochranu při sváření rovněž přispívá k rozsáhlé ochraně při svářečských pracích. Zařízení na ochranu při sváření jsou koncipována v podmínkách blízkých praxi, takže lze dosáhnout optimálních výsledků při použití. Inovativní řešení jako mobilní stěny na ochranu při sváření rozšiřují oblast použití funkčního vybavení.