Projekt ENOTEC GmbH

Dostatek místa zajištěn!

Úkol

Minimalizace spotřeby energie, snížení emisí, optimalizace procesů. Jako přední společnost v oblasti analýzy spalin a kyslíku přikládá společnost ENOTEC GmbH této problematice zvláštní význam. A zcela na to zaměřuje plánování, vývoj a výrobu systémů ENOTEC pro analýzu plynů pro řízení procesů a CEMS. Aby bylo možné ukládat a archivovat četné dokumenty a soubory, společnost nutně potřebovala řešení, které by šetřilo místo.

Řešení

Po podrobném vyměření, které přesně odpovídalo podmínkám na místě, a osobní konzultaci se zákazníkem bylo nalezeno řešení pro nový archiv: Skladová plošina s policovými regály, kterou lze umístit na novou konstrukci a pod ni.

Reference ENOTEC GmbH ler

Projekt

Montéři společnosti KAISER+KRAFT již před zahájením projektu usilovně pracovali. Vzhledem ke stávající sádrokartonové stěně jako dělicí příčce byl nejprve demontován paletový regál a znovu nainstalován na jiném místě.

Při zahájení vlastního projektu, montáže skladové plošiny s policovými regály, byly po osobní konzultaci zohledněny individuální potřeby zákazníka – a ve společnosti ENOTEC GmbH bylo rychle a spolehlivě vytvořeno více místa pro spisy a dokumenty.

Speciální výzva

Speciální výzvy vyžadují speciální opatření. Před zahájením projektu bylo nutné nejprve vytvořit potřebný prostor, aby bylo možné následně podle přesných rozměrů provést montáž skladové plošiny.

Reference ENOTEC GmbH ler
Reference ENOTEC GmbH mg$

Kontaktujte nás!

Rádi Vás podpoříme při plánování Vašeho projektu. Kdykoli nás kontaktujte. Naši odborníci Vám kompetentně poradí.

Kontakt pro poradenství, plánování a analýzu projektu