Projekt MIHM-VOGT

Vytváření nových pracovních míst

Projekt

Úkol

Společnost MIHM-VOGT GmbH je považována za předního světového výrobce vybavení zubních laboratoří. Společnost naplánovala přestavbu výroby s cílem lépe využít prostor výrobní haly a začlenit do ní kanceláře pro přípravu práce.

Řešení

Výrobní hala nabízela obrovský prostor, co do výšky. Proto bylo do haly pomocí ocelové konstrukční plošiny vestavěno druhé podlaží. Pod touto ocelovou konstrukční plošinou se nacházel dostatečný prostor pro kanceláře oddělení přípravy práce.

Klaus Petzoldt, projektový manažer společnosti KAISER+KRAFT

„Splnili jsme požadované cíle našeho zákazníka. Se spoluprací byl velmi spokojený.“

Vše z jedné ruky

Tento projekt byl pod velkým tlakem kvůli termínům. Jednou z výhod pro klienta bylo, že jsme mohli nabídnout vše z jednoho zdroje. Jak plánování, tak konkrétní realizace a vybavení kanceláří. Celá ocelová konstrukční plošina, regály na ocelové konstrukční plošině, příčky, mřížkové dělicí stěny a kancelářské vybavení pochází od společnosti KAISER+KRAFT.

Kritickým faktorem byl okamžik po dokončení ocelové konstrukční plošiny a hrubé stavby kanceláří. Poté bylo třeba plynule pokračovat vybavováním kanceláří. Proto musel být kancelářský nábytek dodán a smontován přesně na čas. Tento pevný termín se nám společně s naší montážní firmou podařilo dodržet díky tomu, že všechen nábytek byl dodán z našeho skladu a rovnou namontován.

Speciální výzva

Podlaháři, elektrikáři, montéři, dodavatelé – největší výzvou byla koordinace různých řemesel, což se nám podařilo zvládnout k plné spokojenosti zákazníka.

MIHM-VOGT wt$
MIHM-VOGT mg$

Kontaktujte nás!

Rádi Vás podpoříme při plánování Vašeho projektu. Kdykoli nás kontaktujte. Naši odborníci Vám kompetentně poradí.

Kontakt pro poradenství, plánování a analýzu projektu: