Projekty a reference

Projekt CWS-boco

Nové sídlo, nové kanceláře: Na podzim roku 2014 se poskytovatel textilních služeb CWS-boco nastěhoval do nových prostor ve čtvrti Wiesbaden-Nordenstadt. Od té doby si prodejní oddělení užívá na celkem 1 800 m² moderní a ergonomicky uspořádaná pracoviště a odpočinkové prostory – podporu při koordinaci, plánování a realizaci poskytla společnost KAISER+KRAFT.

CWS-boco ler

V regionálním sídle Wiesbaden působila společnost CWS-boco více než 40 let v městské části Schierstein. Maximální kapacita tamní prádelny však byla s 15 000 kusy vypraných pracovních oděvů denně dosažena – bylo potřeba více místa!

Aby firma mohla dále expandovat, bylo rozhodnuto o stěhování do nového sídla ve čtvrti Nordenstadt, kde nyní pracuje asi 200 zaměstnanců a v první etapě výstavby se zde ve vysoce moderní prádelně vypere až 20 000 kusů textilií denně.

Do nového se přestěhovalo také prodejní oddělení. A zde vstoupila do hry společnost KAISER+KRAFT, protože obě firmy znovu úzce spolupracovaly při plánování a realizaci nových kancelářských ploch pro oddělení prodeje. Společnost KAISER+KRAFT byla spolehlivým partnerem již při stěhování do sídla CWS-boco v Neussu.

A jak se koordinuje kompletní vytvoření nové kancelářské plochy o rozloze 1800 m² s kancelářemi, jednacími místnostmi a kantýnou? Pomocí obsáhlé analýzy, podrobného projektového managementu a četných termínů pro odsouhlasení. Celkem bylo třeba vytvořit 49 kancelářských pracovišť, u nichž se kladl důraz na téma ergonomie: Všechna jsou vybavena moderními stoly pro práci vestoje s elektronickým nastavováním výšky. K tomu se přidaly skříně, odkládací skříňky a vše ostatní, co k profesionálnímu vybavení kanceláře patří.

CWS-boco ler
CWS-boco ler

Nákladné bylo i dodání: Veškerý nábytek se pomocí mobilního výtahu dopravoval zvenku jednotlivými okny do rozlehlého kancelářského patra – logistický mistrovský kousek.

Námaha se vyplatila – a to z několika ohledů. Nejen Michael Barbian, regionální vedoucí operací ve společnosti CWS-boco Deutschland, má radost: „Díky rozsáhlému poradenství společnosti KAISER+KRAFT, od prvního kroku dodnes, máme nyní přesně takové kancelářské prostředí, které je pro nás optimální.“ Také rychlá realizace projektu ukazuje dobrou spolupráci mezi zákazníkem, společností KAISER+KRAFT a dodavateli. Od zahájení v prosinci 2013 do montáže na konci srpna 2014 uplynulo devět měsíců. A to je opravdu rekordně krátká doba!

CWS-boco ler
CWS-boco ler
CWS-boco ler

Dávkovače mýdla, rohože pro zachycování nečistot, prádelenské služby ...

Společnost CWS-boco Deutschland se sídlem v Dreieichu patří k předním poskytovatelům řešení pro hygienu umýváren a textilních servisních služeb. Firma zaměstnává v Německu kolem 3 500 zaměstnanců, na celém světě pak 7 500 zaměstnanců. V mezinárodním měřítku dosáhla firma v roce 2014 obratu ve výši 751 milionů eur.

CWS-boco 261

Kontakt

Rádi Vás podpoříme při plánování Vašeho projektu. Kdykoli nás kontaktujte. Naši odborníci Vám kompetentně poradí.