Projekt BIW Isolierstoffe

Vše na svém místě

Projekt

Úkol

Společnost BIW Isolierstoffe je jedním z předních výrobců v oblasti vysoce kvalitních izolačních materiálů a teplotně flexibilních těsnicích prvků. V novostavbě měla být umístěna dámská a pánská šatna se skříňkami, které podle směrnic pro pracoviště § 34 umožňují oddělené uložení běžného a pracovního oblečení. Cílem bylo maximalizovat využití prostoru v souladu se směrnicemi pro pracoviště.

Řešení

Zejména díky osobní konzultaci na místě bylo možné vypracovat návrh řešení, který společnosti BIW dokonale vyhovuje: Jasně rozpoznatelné barevné označení (střídání světlé šedé RAL 7035 a enciánové modré RAL 5010) dveří a přizpůsobení skříněk šikmým střechám. Dalším plusem jsou služby. Nabídka byla doplněna o dopravu, instalaci, montáž a likvidaci obalů.

Michael Runte, projektový manažer společnosti KAISER+KRAFT

„Podařilo se nám splnit všechny požadavky k naprosté spokojenosti našeho zákazníka.“

Enciánová modrá byla trefa do černého

Díky jasnému barevnému označení splňují skříňky na jedné straně požadavky směrnice pro pracoviště, ale na druhé straně také dokonale ladí se samotnou společností. Barva RAL 5010 enciánová modrá je odvozena od loga společnosti a odpovídá tak firemní identitě.

Velmi dobrý výsledek se podařil především díky osobní konzultaci. Plánování místnosti, měření, úpravy a výběr barev byly provedeny po úzké konzultaci se zákazníkem. Nakonec přesvědčila souhra koncepce řešení a uceleného balíčku služeb.

Speciální výzva

V zásadě musely být splněny dva požadavky: Jak přání zákazníka, tak právní požadavky směrnice pro pracoviště, která upravuje oddělené uložení běžného a pracovního oděvu.

BIW Isolierstoffe wt$
BIW Isolierstoffe mg$

Kontaktujte nás!

Rádi Vás podpoříme při plánování Vašeho projektu. Kdykoli nás kontaktujte. Naši odborníci Vám kompetentně poradí.

Kontakt pro poradenství, plánování a analýzu projektu: