Projekt WILO

Továrna v továrně

Projekt

Úkol

V částečně nové a částečně přestavěné budově WILO Smart Factory vznikla potřeba většího počtu halových kanceláří a systému dělicích stěn. Prostorový koncept měl umožnit vytvoření pracovišť uvnitř provozu.

Řešení

Flexibilní systém halových kanceláří, který bez problémů a ekonomicky umožňuje i krátkodobé změny – bez ohledu na to, zda se jedná o přestavbu, rozšíření, nebo přemístění halové kanceláře.

„Na čem jsme se domluvili, to firma KAISER+KRAFT realizovala 1:1. Byla to skutečně velmi, velmi příjemná spolupráce.“

Michael Köhler, projektový vedoucí skupiny WILO

Multitasking z jedné ruky

Při plánování a realizaci projektu muselo být zohledněno a zkoordinováno mnoho aspektů. Počínaje jednotlivými produkty, jejichž disponibilita a dodací lhůta musely být přizpůsobeny důležitým projektovým krokům, a konče výzvou, že prostorový koncept musí umožňovat maximální flexibilitu a současně splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, trvalou udržitelnost a ochranu proti hluku.

Klíčovým faktorem úspěchu bylo plánování a podpora. Díky tomu mohlo být zajištěno dodržení časového plánu a okamžité přizpůsobení i v případě nových požadavků na změny ze strany zákazníka.

Galerie

Flexibilní systém halových kanceláří pro WILO wt$

Speciální výzva

Plánování a realizace flexibilní halové kanceláře běžely paralelně s novou výstavbou a přestavbou budovy WILO Smart Factory. Výsledkem byl velmi těsný časový plán, protože musely být zohledněny také ostatní instalace, například elektrifikace, pokládka podlahy a montáž strojů.

Flexibilní systém halových kanceláří pro WILO mg$

Kontaktujte nás!

Rádi Vás podpoříme při plánování Vašeho projektu. Kdykoli nás kontaktujte. Naši odborníci Vám kompetentně poradí.

Kontakt pro poradenství, plánování a analýzu projektu: