Projekt Electrical Oil Service

Bezpečnost na prvním místě

Projekt

Úkol

Společnost Electrical Oil Service GmbH se hlásí k tématu udržitelnosti. V závodě v Duisburgu se ve velkých transformátorech „recykluje“ použitý olej a zpracovává se na vysoce kvalitní základový olej pro průmysl. Bylo zapotřebí stabilní řešení, aby zaměstnanci mohli bezpečně a bez rizika dosáhnout na ventily transformátorů, které jsou umístěny vysoko, a aby mohli na plošině provádět také čištění, údržbu a kontroly.

Řešení

Projekt mohl být zahájen rychle především díky kompetentnímu poradenství a podrobné cenové nabídce. Bezpečná lávka se zábradlím výrazně snížila riziko ohrožení zaměstnanců, kteří lezou na transformátory. Díky včasné dodávce a dobře připravené montáži bylo navíc možné kompletní řešení dokončit o den dříve, než bylo plánováno.

Electrical Oil Service wt$
Electrical Oil Service wt$

Eike Block, vedoucí pracoviště Electrical Oil Service

„Řešení poskytnuté společností kaiserkraft významně přispívá k tomu, aby naši zaměstnanci opouštěli pracoviště tak, jak na ně vstoupili – zdraví a nezranění.“

Projekt

Díky novému kompletnímu řešení pro celou plošinu již není nutné uvádět aspekt bezpečnosti práce v hodnocení rizik, jak tomu bylo dříve. Zaměstnanci si lávku pochvalují a nyní se na pracovišti cítí bezpečně.

Za vynikající průběh projektu vděčíme především kompetentním a osobním konzultacím. Byly zohledněny individuální požadavky a výzvy zákazníka. Nakonec přesvědčilo zejména včasné dodání a instalace.

Speciální výzva

Kromě důležitého aspektu bezpečnosti práce a skutečnosti, že se mělo jednat o kompletní řešení, muselo být vše rozdělitelné kvůli podepření, stávajícím stěnám a stísněným prostorám.

Electrical Oil Service wt$
Electrical Oil Service mg$

Kontaktujte nás!

Rádi Vás podpoříme při plánování Vašeho projektu. Kdykoli nás kontaktujte. Naši odborníci Vám kompetentně poradí.

Kontakt pro poradenství, plánování a analýzu projektu: