Jako dopravní prostředek budoucnosti jsou elektrická nákladní jízdní kola bezesporu trendem. Určitě nejsou tak cool jako motorka Dennise Hoppera ve filmu Easy Rider, avšak stejně jako v roce 1969 je i dnes elektrokolo vyjádřením životního pocitu naší doby. A ukazuje nám, jak můžeme zůstat elektromobilní i zítra.

Nákladní jízdní kolo

Stále více firem a provozů nyní objevuje dopravní nebo nákladní jízdní kola. Důvody jsou jednoznačné: výhodnější nákup a nižší náklady na údržbu a opravy, méně prostoru pro parkování, lepší podpora zdraví díky více pohybu na pracovišti a lepší bilance CO2. A… jízda na kole je zábava.

Proto tedy rádi vyrazíme vpřed – a ukážeme Vám naše jízdní kolo „E-CARGO Easy Rider“ z roku 2021 s certifikátem SGS a TÜV.

Silná tříkolka

S přepravním boxem.
Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO ze$

Náklad o hmotnosti až 80 kg

Skutečný tahoun, který bez námahy a bezpečně přepraví materiál, přístroje a další zboží. Motor v zadním kole, přesněji řečeno motor pohánějící náboj kola, pomáhá při rozjezdu a jízdě do 25 km/h. To je výhodné, zejména pokud se blížíte k zatížení 80 kg.

Takovéto motory s přímým pohonem ostatně umožňují zpětné získávání energie (rekuperaci) prodlužující dojezd a šetří přitom mechanické brzdy.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO wt$

Velký, uzavřený přepravní box

Box o objemu 300 litrů je umístěn v přední části mezi oběma předními koly a díky elektronické podpoře jej lze snadno přemisťovat i se zátěží.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO wt$

Nízký rám

Nástup a sestup jsou mimořádně komfortní díky nízkému rámu. Model má unisex velikost pro osoby s výškou 1,57 m až 1,98 m.

0% e-mission. 100% e-mobility. 1000% e-motion.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO wt$

Nyní si na e-shopu můžete prohlédnout všechny produktové informace k elektrickému nákladnímu jízdnímu kolu E-Cargo PRO a objednat si jej přímo.

Pak pojedeme dále – plně nabití s elektromobilitou

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO wt$

Tři kola pro lepší stabilitu

Díky konstrukci se třemi koly zůstává nákladní jízdní kolo E-Cargo vyvážené a stabilní při stání i v zatáčkách. Rovněž bezpečné a snadné parkování a odstavování bude se 3 koly hračkou.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO wt$

Akumulátor: lithium-iontová technologie

Akumulátor našeho nákladního jízdního kola má kapacitu 374 Watthodin, se kterou můžete zpravidla dosáhnout dojezdu mezi 40 až 60 km. Akumulátor samotný se nachází pod nosičem, což kromě jiného umožňuje komfortní nízký nástup a opticky dokonalou integraci do designu.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO wt$

Extra stabilní paprsky

Robustní zpracování paprsků je právě u nákladních jízdních kol jedním z nejdůležitějších kritérií, protože musí odolat i vyššímu zatížení.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO wt$

Kvalitní zajišťovací brzda

Zajišťovací brzda zabraňuje odjetí a je u nákladních jízdních kol absolutní nutností: vyšší celková hmotnost je takto dodatečně zajištěna, nákladní jízdní kolo proto může být zaparkováno i ve svahu.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO wt$

Vybavení, které Vás nadchne

Značkové obruče Schwalbe s dlouhou životností, ráfky Weinmann, 7rychlostní řetězové řazení Shimano Nexus. Rámový zámek ABUS a výškově přestavitelná řidítka. Tlumiče řízení s plynovými písty zajišťují nejlepší jízdní komfort. A… nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO má certifikaci SGS a TÜV.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO wt$

Povolená celková hmotnost

Celková nosnost našeho jízdního kola činí 120 kg, max. hmotnost nákladu 80 kg.

Kdo chce, může přesedlat již teď.

Dobrý vedlejší efekt?

Návrat nákladních jízdních kol podporuje městskou mobilitu a naše zdraví: Uživatelé nákladních jízdních kol se chytře vyhnou zácpám – a to i když autobusy a vlaky aktuálně fungují pouze v omezeném režimu z důvodu platných nařízení o dodržování bezpečné vzdálenosti – a minimalizují riziko nákazy. Dá se na nich jezdit bez zvláštního řidičského oprávnění a v některých zemích jsou dokonce dotována.

S firemními a nákladními jízdními koly kromě toho optimalizujete Vaši ekologickou bilanci, zprostředkujete zaměstnancům více pohybu a zlepšíte provozní logistiku zcela bez emisí. Jsou ideální pro použití na firemních pozemcích, pro kratší kurýrní trasy nebo pro řemeslníky pro přepravu lehčích materiálů.

Firemní jízdní kola.

Pro těžké i lehké váhy.

Zajímá Vás toto téma?

Zde si můžete přečíst více.

Sestavili jsme pro Vás podrobné informační materiály a rádi Vám doporučíme také vhodné produkty z našeho sortimentu.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO wt$

Čas pro odlehčení

Staré dobré jízdní kolo postupně získává větší, modernější a především výrazně silnější konkurenty – nákladní jízdní kolo, nákladní elektrokolo nebo elektrickou koloběžku.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO ler

Nákladní jízdní kola při použití ve firmě

Budoucnost mobility už nepatří pouze autům. Nákladní jízdní kola jsou stále oblíbenější a v soukromé i obchodní oblasti se při přemisťování předmětů z bodu A do bodu B postupně etablují jako alternativa, kterou je třeba brát vážně.

Už jste slyšeli o KK laboratoři?

Nová laboratoř inovací od KAISER+KRAFT – pro vše, co nás posouvá dále. Zde pracujeme na nápadech, produktech a inovacích. Protože pro Vás chceme ne jen dobré, nýbrž to nejlepší. Naše výsledky mají nejen perfektně fungovat, ale mají také dělat radost. Protože pouze tak budou tím, co jste vždycky chtěli mít.

Přijďte se jednoduše podívat a seznamte se také s paní K – přímou linkou do KK laboratoře inovací. Pro vše, co potřebujete, abyste byli dnes i zítra dokonale vybaveni.

Elektrické nákladní jízdní kolo E-Cargo PRO mg$

Připravit do sedla, teď!

Stabilní, rychlé, snadno ovladatelné, se dvěma nebo třemi koly? Elektrické nákladní jízdní kolo nebo ne? Pro firemní pozemek či kratší kurýrní trasy? Existuje mnoho možností jak jet budoucnosti vstříc. Pojďme společně najít tu nejlepší pro Vás.