Jak se přenáší elektrická energie? A jak se elektřina dostane přesně tam, kde je jí zapotřebí? Odpověď je jednoduchá: pomocí našeho e-modulu EUROKRAFTpro NEO. Elektrický pohyb tak bude snazší než kdykoli předtím.

Elektromodul NEO

Pomocí e-modulu NEO můžete své dopravní vozíky dovybavit a elektrifikovat. Mimochodem bezdrátově, protože ovládání pohonu se provádí pomocí ovládacího panelu prostřednictvím funkce Bluetooth. E-modul je vybaven výkonným lithium-iontovým akumulátorem. Nabíječka je k dostání jako volitelné příslušenství.

Speciální funkce: E-modul NEO si můžete zakoupit samostatně, nebo si jej můžete objednat rovnou v kombinaci s produkty EUROKRAFTpro z naší vlastní výroby.

Elektrický pohon v každém případě spojuje ergonomii, bezpečnost práce a flexibilitu – umožňuje proto snadnější přemisťování břemen o hmotnosti až 500 kg. Tím nejenže odlehčíte svým zaměstnancům, ale i celkově zvýšíte bezpečnost práce. A také ji zpříjemníte. Potlesk pro tento multitalent!

Snadná elektrická přeprava.

E-modul EUROKRAFTpro NEO.

Komfortní

Moderní technologie Bluetooth pro bezdrátovou montáž, záruka bezporuchového provozu přístrojů ve skupině.

Žádné chybné spojení s jinými zařízeními, která jsou v blízkosti.

Bezpečný

Díky plynulé regulaci rychlosti s funkcí pomalé jízdy. Integrovaná houkačka a tlačítko ve výšce břicha na ochranu před přiskřípnutím při couvání.

Jednoduchý

S nosností až 500 kg umožňuje elektropohon bezpečnou práci bez únavy.

Dobré vědět: náš ekologický tip!

Výrobky, které splňují zvláštní kritéria udržitelnosti nebo kompenzují emise CO2, jsou pro Vás nyní v našem e-shopu označeny značkou activeGREEN. Zelené výrobky jako e-modul EUROKRAFTpro NEO tak poznáte již na první pohled.

Více elektrických vozíků

Digitalizace a elektromobilita – dva megatrendy, které jdou ruku v ruce. A měly by být nejen hnacím motorem rozsáhlého propojení všech věcí, ale měly by být také „lidské“. Inteligentní produkty nemusí být nutně vysoce automatizované; v rámci digitální transformace se vyplatí i ergonomická usnadnění. Na jedné straně jsme totiž stále výkonnější, ale na druhé také stárneme a potřebujeme být pracovnímu světu déle k dispozici. Je proto dobře, že e-modul NEO zvládá analogový i digitální přenos současně.

Připraven k použití.

E-modul NEO – předkombinovaný s produkty pro přepravu z naší vlastní výroby.

Dobré vědět: náš tip pro objednávku!

Součástí dodávky je lithium-iontový akumulátor. Nabíječka je k dostání jako volitelné příslušenství. Upozornění: Pokud potřebujete e-modul pro trvalé použití, měli byste si k němu objednat nabíječku, abyste si zajistili neomezenou dobu provozu. Nezapomeňte: díky systému vyměnitelných akumulátorů stačí například pro tři etážové vozíky pouze jedna nabíječka.

Aktualizace pro Vaši přepravu.

Naše sady pro dodatečnou montáž e-modulu NEO

Dobré vědět: náš slib záruky!

Trvanlivost je u nás vždy v ceně: Na výrobky EUROKRAFTbasic získáte tříletou záruku a na všechny výrobky EUROKRAFTpro minimálně desetiletou záruku. Slibujeme!

Patří k sobě.

Produkty kompatibilní s e-modulem NEO.

Ready to use

Informace, tipy a zajímavosti o e-modulu – k přečtení, uložení a dodatečnému objednání.
Elektromodul NEO

Jako kouzlo.

Seznamte se s funkcemi a speciálními vlastnostmi e-modulu NEO. Náš průvodce produkty Vám nabízí orientaci a představuje naše nejlepší e-produkty.

Vlastní výroba

Přání se stává skutečností.

Ale pouze pokud navštívíte naši vlastní výrobu: U nás Vám umožníme nemožné. Zjistěte více o tom, jak pro Vás zhmotňujeme nápady.

Equipped for transport.

Mobilita zítřka.

S námi se pohybujete pouze jedním směrem: vpřed! Za tímto účelem Vám nabízíme nejlepší dopravní řešení, abyste mohli i nadále dorazit se svým zbožím přesně tam, kam chcete.

Už jste slyšeli o KK laboratoři?

Nová laboratoř inovací od KAISER+KRAFT – pro vše, co nás posouvá dále. Zde pracujeme na nápadech, produktech a inovacích. Protože pro Vás chceme ne jen dobré, nýbrž to nejlepší. Naše výsledky mají nejen perfektně fungovat, ale mají také dělat radost. Protože pouze tak budou tím, co jste vždycky chtěli mít.


Přijďte se jednoduše podívat a seznamte se také s paní K – přímou linkou do KK laboratoře inovací. Pro vše, co potřebujete, abyste byli dnes i zítra dokonale vybaveni.

E-modul EUROKRAFTpro NEO mg$

Chybí tomu šťáva? Něco bychom měli!

Ode dneška můžete jednoduše přemisťovat břemena elektricky. S naším malým funkčním multitalentem: e-modul EUROKRAFTpro NEO.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem nového elektropohonu – pro dodatečnou montáž, modernizaci nebo výměnu.