800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Baterie
Čištěná plocha netto max.
Čištění filtru
Hmotnost
Hodinový výkon
Objem
Oblast použití
Odsávání prachu
Pohon zametacích válců
Šířka
Technické vybavení zametacího stroje
Zametací šířka
 

Ruční zametací stroje, zametací stroje

Ruční zametací stroje. Nebo evoluce v zametání. Kde dříve vládla čistě síla svalů, přichází dnes do hry lehkost: ergonomické zametací stroje jsou důkladné, efektivní a lehce ovladatelné.
Bylo nalezeno 17 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
6.490,-
EUROKRAFT - Zametací stroj
s 2 bočním kartáčem, ruční
bez DPH
6.890,-
bez DPH
16.900,-
bez DPH
89.900,-
bez DPH
16.900,-
bez DPH
11.900,-
Zametací stroj
s 1 bočním kartáčem
bez DPH
28.600,-
Zametací stroj
Haaga zametací systém turbo
bez DPH
9.990,-
Zametací stroj
Haaga zametací systém turbo s postranními kolečky na jedné straně
bez DPH
15.900,-
Zametací stroj
Haaga zametací systém turbo s velmi širokou zametací plochou
bez DPH
18.900,-
Zametací stroj
Haaga zametací systém turbo s akumulátorovým pohonem
bez DPH
od 23.900,-
Zametací stroj
s jednoválcovou zametací lopatou, motorový
bez DPH
37.900,-
Zametací stroj
se systémem tandemových válců, ruční
bez DPH
16.400,-
Nové
Cena na vyžádání
Zametací stroj
s jednoválcovou zametací lopatou, ruční
bez DPH
14.900,-
Zametací stroj
s tandemovým válcovým systémem, motorový
bez DPH
39.400,-
Zametací stroj
s 1 bočním kartáčem, ruční
bez DPH
2.190,-
Bylo nalezeno 17 výrobek/-ků/-ky

Ruční zametací stroje a zametací stroje pro dosažení čistoty ve vycházkovém tempuPři čištění provozních ploch nechte koště přede dveřmi a vsaďte na ruční zametací stroje. Tito nekompromisní pomocníci spolehlivě zachytí i hrubé nečistoty a umožňují jednoduchou manipulaci bez spěchu, přičemž je může používat každý a mají větší efekt než jakékoliv koště.Co jsou ruční zametací stroje a proč jsou v provozu užitečnéZametací stroje představují funkční kombinaci rotačních kartáčů, které prostřednictvím rotačního pohybu a svého uspořádání dopravují hrubé a jemné nečistoty do záchytné nádoby. V závislosti na provedení je k dispozici také odsávací zařízení, díky kterému je čištění ještě důkladnější. Speciální vlastnosti rotačních válců jsou vysvětleny v nákupním poradci Principy zametání a princip tandemových válců.Vzhledem k tomu, že stroje mají větší funkční záběr a pracují prakticky automaticky, nemusíte při průmyslovém čištění dělat nic jiného, než vést přístroj v daných stopách po podlaze haly nebo venkovních prostorách.Výhody zametacích strojů oproti čističům podlahLze cíleně a efektivně čistit velké plochy, různé podklady nejsou pro ruční zametací stroje žádný problém a zejména venkovní plochy lze zbavit různých pozůstatků a nečistot.Rotace kartáčů funguje i u nečistot, pro které jsou typické ruční přístroje příliš slabé a vysokotlaké čističe nejsou tou nejefektivnější volbou. K těmto nečistotám patří:  • Suché a vlhké listí a zelené pozůstatky ve venkovních prostorách

  • Plechovky od nápojů, papír nebo podobné objemné věci, které skončily vedle odpadkových košů

  • Jemný prach, který by se neměl vířit


Přístroje našich špičkových značek jako Kärcher nebo Eurokraft pracují tiše a jsou velmi obratné. Když je model vybaven odsávací jednotkou, je tato podstatně širší než u klasického podlahového vysavače. Díky tomu stroje dokážou cíleně pojmout i objemné předměty, aniž by současně ohrozily funkčnost stroje.Jednoduše řečeno jsou zametací vysávací stroje mnohem univerzálnější a efektivnější než koště, levnější než vysokotlaký čistič a mají v provozním areálu podstatně širší využití než podlahový vysavač.Jaký zametací stroj je vhodný pro jaké podlahyVelká část našeho sortimentu je dimenzována pro tvrdé podlahy v interiéru a exteriéru. Přesné pokyny najdete v příslušném datovém listu. Funkční zvláštnosti jsme znázornili pomocí přehledných piktogramů, které si můžete prohlédnout v informačních štítcích pro průmyslové čištění.Můžete si vybrat mezi ručními a motorizovanými variantami a najdete i několik speciálních výrobků pro průběžné čištění:  • Aku koště: motorizovaná verze klasického domácího pomocníka. Kompaktní a efektivní pro menší vnitřní prostory a kobercové podlahy.

  • Klasické ruční zametací stroje: čím větší je uklízená plocha tvrdé podlahy v interiéru nebo exteriéru, tím vyšší míru motorizace by měl mít příslušný přístroj. Pro menší plochy a nižší výskyt nečistot jsou dostačující ruční verze.

  • Zametací vysávací stroje: čistí nejen obzvlášť důkladně, ale také se hodí zejména pro velké plochy a prostředí s velkým výskytem prachu na podlaze – např. ve stáji, na pile atd.


Co je nutné mít na paměti při výběru zametacích strojůVedle základního druhu stroje a výběru mezi ruční a motorizovanou verzí jsou důležité následující faktory:  1. Zametací šířka na základě počtu, uspořádání a konstrukce kartáčů

  2. Možná pracovní, resp. kroková rychlost při optimálním čisticím výkonu

  3. Zametací výkon za hodinu jako výsledek na základě motorizace, zametací šířky, počtu kartáčů atd.


Zatímco kompaktní, ruční zametací stroje jsou cenově obzvlášť výhodné a vždy připravené k použití, jsou motorizované varianty nepostradatelné na velkých plochách. Současně jsou užší, ruční stroje optimální například pro úklid úzkých chodeb ve skladu, kde dokážou obratně manévrovat.Je u zametacích strojů nutné dodržovat pokyny pro péči?Rotační kartáče lze sice používat na většině podlah, ale určitě ne na všech. Přesnější informace vám vždy poskytne návod k použití od výrobce. Speciální příslušenství pro úklid sice není nutné, ale vždy byste měli dbát na to, aby kartáče byly v bezvadném stavu. Vhodné náhradní díly najdete v naší nabídce.Kromě toho jsme také kontaktní osobou pro čištění a sanitární potřeby. Kontaktujte nás.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků