Značka
Vlastnost
Typ produktu

Nože na karton, řezače fólií

Rozříznout, proříznout, roztáhnout, oddělit. Někteří si myslí, že je to hrozná námaha. Ne však ti, kdo znají naše řezače fólií. Praktický řezací přístroj je malý, dobře ovladatelný a bezpečný a odstraňování obalového materiálu, dokonce i řezání plastů a kůže, je pro něj hračkou.

V kategorii Nože na karton, řezače fólií Vám nabízíme výrobky následujících značek: MAUL, LISTA.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 22
Změnit náhled:
Řezače fólií
Řezač fólií je někdy nejdůležitějším nástrojem při příjmu zboží. Zde totiž musí být z dodaného zboží co nejrychleji odstraněn dobře připevněný obalový materiál, aby mohlo být zboží zkontrolováno a uskladněno. Dobrý odlamovací nůž zde může dobře posloužit, avšak ještě lepší volbou je zakrytý nůž na fólii prakticky integrovaný do řezací rukojeti, který bleskově odstraní průtažnou fólii z palety. Rychlé hmaty s tímto řezačem fólie ostatně nepředstavují žádný problém, protože díky bezpečnému krytu kolem ostří nehrozí téměř žádné nebezpečí poranění. Nerezový řezací nůž je bezpečně uložen a zakryt v plastové rukojeti. Pro skladníky představuje tento malý ale praktický nástroj velmi významné ulehčení z hlediska rychlosti práce a bezpečnosti. Proto můžeme doporučit nákup celé sady řezačů fólie najednou, aby tímto praktickým malým nástrojem mohli být vybaveni všichni zaměstnanci, kteří pracují na příjmu zboží nebo u balicího stolu.

Co takový řezač fólie umí?
Řezač fólie je vhodný nejen k řezání fólie, protože jeho čepel je dostatečné ostrá i pro bezpečné a rovné oddělení plastů nebo dokonce kůže, pokud tyto materiály mají být skladovány a prodávány v určitých dílech. Při řezání fólie se osvědčil především úhel 45 stupňů, při kterém nůž stačí zaháknout za horní okraj obalu a rovným pohybem dolů obal rozříznout. Jedná se o velmi snadný a rychlý proces, který v průběhu dne ušetří čas. Na mnoha řezačích fólie je rovněž namontována odnímatelná volitelná kovová destička, která například umožňuje snadné otevření lepicích pásek pro kartony. Nože na fólii jsou díky tomu praktickou alternativou obecně používaných nožů na koberce a zaměstnanci na příjmu zboží tak budou moci vybalovat ještě rychleji. Řezač fólie proto může prokázat dobré služby jako univerzální nástroj ve skladu. U KAISER+KRAFT si můžete řezače fólie zakoupit online a dostatečně jimi zásobit sebe i Vaše zaměstnance v provozu.