Nože na karton, řezače fólií

Rozříznout, proříznout, roztáhnout, oddělit. Někteří si myslí, že je to hrozná námaha. Ne však ti, kdo znají naše řezače fólií. Praktický řezací přístroj je malý, dobře ovladatelný a bezpečný a odstraňování obalového materiálu, dokonce i řezání plastů a kůže, je pro něj hračkou.

V kategorii Nože na karton, řezače fólií Vám nabízíme výrobky následujících značek: MAUL, LISTA.

Značka
Typ produktu
Vlastnost
Nejprodávanější
Počet výrobků: 22

Řezačky fólií a nože na karton: Pro profesionální řezáníAť už v oddělení příjmu zboží, nebo v podatelně: S řezačkami fólií a noži na karton z e-shopu společnosti KAISER+KRAFT budou mít vaši zaměstnanci po ruce optimální nástroje. Před kontrolou a uložením obsahu je nutné balíky otevřít: Uvolňování průtažné fólie z palety, odstraňování lepicí pásky na balíky, oddělování kartonu – často stokrát denně. S našimi řezačkami je to bezpečný a časově nenáročný proces.
Zaručeně větší rychlost: Řezačky fólií a nože na kartonTam, kde se řeže ostře, je bezpečnost na prvním místě: A my ji dodržujeme. Čepele zasazené v rukojeti nože na karton chrání ruku při řezání, a to i u leváků. O nízkém riziku poranění vás přesvědčí i řezačka fólií s integrovaným řezačem pásek: Čepel je ideální pro fólie a papír. Kladete důraz na ergonomii? Nůž na karton s ergonomickou rukojetí má celou řadu promyšlených funkcí výrobku. Perfektní manipulace, protiskluzový povrch a mimořádně ostrá keramická čepel s flexibilním použitím: od kartonu přes koberce až po plasty a kůži. Obzvláště chytré: S ocelovým bezpečnostním nožem nezůstane řezná čepel nikdy otevřená – umožňuje to automatické zasunutí čepele.
Zvýhodněný odběr většího množství – výhoda pro firmuNěkteré naše řezačky jsou výrobky na jedno použití a jsou vystaveny intenzivnímu používání. Každý z vašich skladníků však jistě chce být optimálně vybaven. Proto prodáváme naše kvalitní výrobky v sadách. V závislosti na modelu a provedení například po 5, 10 nebo 25 kusech. To se několikanásobně vyplatí, protože vytváření zásob šetří peníze, čas a nervy. Například když se zabrání nedostatku materiálu u nepostradatelných nástrojů. Když už mluvíme o materiálech, máte další potřeby v oblasti balení? Musí být vaše přepravované zboží zavařeno? Doporučujeme mít dostatečnou zásobu smršťovací fólie. Hledáte další řešení pro expedici, přepravu a skladování? Rozhlédněte se v našem e-shopu. U společnosti KAISER+KRAFT je obrovský výběr a široká nabídka. Chcete něco speciálního? Obraťte se na nás, jsme tu pro vás.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Otočné stohovací nádoby | Dřevěné palety | Jednorázové palety | Lepicí páska pro mokré lepení | Páskovací přístroje | Průmyslové palety | Ovazovací pásky HSM | Balicí stroje HSM