Víka, ochranné kryty

Správné víko pro každou nádobu. U nás to znamená: správný ochranný kryt pro každý box. Pevný uzávěr je důležitý při přepravě a skladování zboží. Proto máme v sortimentu ochranné kryty pro velké i stohovací nádoby, kruhová vědra, vyklápěcí přepravníky a euro mřížkové boxy. Stačí si vybrat.

V kategorii Víka, ochranné kryty Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, Rubbermaid, CEMO, SHG, EUROKRAFTbasic, Jessberger, Bio-Circle, KERN, Safescan, Vikan, ZARGES, Justrite, mauser, TrendOffice, Kongamek.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 313
Víka a ochranné kryty
Bezpečné uzávěry jsou často nezbytné nejen pro přepravu zboží všeho druhu, ale i pro skladování na místě. Víka, ochranné kryty a sklopná víka přitom přes svoji nenápadnost zajišťují důležitou funkci. Udržují potraviny čerstvé, chemické látky chrání před cizími látkami a prachem a skladované zboží všeho druhu spolehlivě ochrání proti vlhkosti. Pro možnost výběru ochranných krytů, vík a uzavíracích systémů ve vhodné velikosti a stabilitě materiálu nabízí KAISER+KRAFT velmi rozmanitý výběr produktů, mezi kterými lze nalézt to pravé pro použití v nejrůznějších odvětvích. Ať už se jedná o náhradní víko pro stohovací přepravky podle evropské normy, nebo o kryty z ocelového plechu pro kruhová vědra, pro téměř každou nádobu a každý druh kontejneru je zde obsaženo vhodné příslušenství. U průmyslových nádob, například univerzálních přepravek, lze libovolně kombinovat kryty v šedé, černé, modré a mnoha dalších barvách, takže optimální přizpůsobení pro stávající systémy nádob je velmi snadné.

Víka, ochranné kryty a uzávěry se závěsy
Víka, ochranné kryty a vložky jsou k dostání z polyetylenu, polypropylenu a mnoha dalších plastů. Pro stohovací přepravky, které musí odolat obzvláště vysokému hmotnostnímu zatížení, jsou připravena rovněž ocelová víka a kryty z ušlechtilé oceli. Jednotlivá víka mohou být vybavena závěsy pro obzvláště komfortní opětovné uzavření. Přední okénko navíc umožňuje rychlou a snadnou kontrolu obsahu kontejneru. U KAISER+KRAFT naleznete také víka a ochranné kryty pro velké nádoby a EURO mřížkové boxy. Pokud má kryt chránit proti neoprávněnému přístupu, jsou v nabídce uzamykatelné varianty vík, které lze například opatřit visacím zámkem. Bez ohledu na to, pro jaké požadavky hledáte pevné víko, pro tyto kvalitní produkty se můžete s klidným srdcem rozhodnout.