Spojovací příslušenství

Spojte se s námi prosím! Proč? Protože jako vedoucí firma s vybavením pro provoz máme vždy ten správný spojovací materiál… v různých velikostech a provedeních pro ploty, židle, mřížkové dělicí stěny nebo regály.

V kategorii Spojovací příslušenství Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, Thern, asecos, PRESSOL, Bohle, SCHULTE, Axelent, Treston, Vetter, CEMO, EUROKRAFTbasic, Gura, Justrite, magnetoplan, NOTRAX, Pavoy, VLUV.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 96

Profesionální spojovací příslušenství pro využití k podnikatelským účelůmPoužití spojovacího příslušenství z našeho e-shopu umožňuje bezproblémové spojování plotů, židlí, mřížkových dělicích stěn nebo regálů. Oboustranné regály lze vzájemně spojovat stejně jako jednostranné. Nehraje přitom žádnou roli, zda je zásuvný regál, který má být spojen s jiným, vyroben z oceli nebo dřeva. Pomocí vhodného příslušenství lze vzájemně spojit většinu regálů. Spojovací příslušenství, které je zapotřebí, se liší podle druhu požadovaného spojení a provedení základního regálu. Pro rohové spoje existuje speciální příslušenství, které navíc ponechává prostor z hlediska volby rohového úhlu.Vše pro uskladnění dlouhého materiáluAby mohly být vhodně skladovány také dlouhé tyče, trubky nebo desky, byly vynalezeny regály s konzolovými rameny. Pomocí jednoduchého spojovacího příslušenství mohou být tyto regály z hlediska délky téměř neomezeně rozšiřovány. Pro vzájemné spojení regálů tohoto typu mohou být použity podélné spoje nebo křížová výztuha. Pro správné upevnění křížové výztuhy by měla být respektována výška regálu. Čím vyšší regál, tím častěji by měla být křížová výztuha namontována, aby bylo dosaženo dostatečné stability. Tento druh spojovacího příslušenství může být použit nejen pro regály s konzolovými rameny, nýbrž také pro zásuvné regály. Ať má být spojovací příslušenství použito pro dřevěné regály, zásuvné regály, mřížkové dělicí stěny, nebo jiné oblasti použití, KAISER+KRAFT nabízí velký výběr a kvalitní produkty. V sortimentu se nacházejí nejrůznější varianty příslušenství pro regály v nejrůznějších provedeních. V nabídce jsou rovněž pásové spojky, které umožňují sestavit zahrazení i ve velké šířce, aniž by bylo nutné zřizovat mezisloupky.