Značka
Šířka [mm]
15
15
3900
3900
-
Hloubka [mm]
80
80
1435
1435
-

Police, etážové police, vkládací police

Důležité příslušenství pro stávající vybavení Vaší kanceláře, skladu nebo provozu: etážové, vkládací i klasické police. Díky nim získáte více místa, lepší přehled a pořádek. Kromě toho s nimi můžete upravit skříně nebo regály zcela podle Vašich přání a požadavků.

V kategorii Police, etážové police, vkládací police Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, hofe, LISTA, CP, SCHULTE, mauser, EUROKRAFTbasic, RAU, ANKE, Treston, Kongamek, QUIPO, asecos, HelgeNyberg, BISLEY, Pavoy, CEMO, Justrite, Wolf, Knürr, MUNK, PRESTAR, Axelent, Eichinger, magnetoplan, STEMO, Twinco.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 574
Změnit náhled:
Police, etážové police, vkládací police
Zde naleznete police, etážové police a vkládací police. Kvalitní a stabilní regály a skříně pro kanceláře, skladové prostory a jiná zařízení jsou nabízeny omezeným počtem známých výrobců. Rozměry těchto všestranných prvků zařízení přitom většinou následují standard. Tato skutečnost přináší výhodu v tom, že nábytek lze kdykoli dodatečně vybavit policemi, etážovými policemi a vkládacími policemi. Není přitom důležité, zda budou použity police od stejného výrobce, protože regálové police jsou často vzájemně zaměnitelné. Zejména starší regálové systémy, jejichž výrobci již nejsou známi, mohou být těmito univerzálně použitelnými policemi, etážovými policemi a vkládacími policemi doplňovány ještě dlouhou dobu. Pokud se nábytek postupem času stane příliš malým, nebude zapotřebí jeho kompletní výměna. KAISER+KRAFT nabízí velký výběr etážových polic vhodných pro běžné systémy.

Stabilní police, etážové police a vkládací police z různých materiálů
Nabídka polic, etážových polic a vkládacích polic zahrnuje běžné příslušenství pro skříně a regály z kovu a dřeva. Kromě toho jsou k dispozici regálové police ze stabilního a odolného plastu, které jsou ideální pro speciální oblasti použití. Police z kovu jsou opatřeny práškovým vypalovaným lakem nebo vyrobeny z ušlechtilé oceli. Jsou odolné a mají velmi dlouhou životnost i při silném namáhání. Nabídka zahrnuje také regálové police s hladkým nebo děrovaným povrchem. Etážové police ze dřeva jsou vyráběny ze stabilních MDF desek a celoplošně polepeny plastovou dýhou. Díky tomu jsou tyto police nenáročné na údržbu a lze je bez problémů vyčistit i v případě silného znečištění. Speciální police, etážové police a vkládací police pro žaluziové skříně, stolové vozíky nebo skříně s posuvnými dveřmi jsou provedeny tak, aby je jako příslušenství bylo kdykoli možné dodatečně doplnit. V rozmanité nabídce KAISER+KRAFT naleznete i Vy vhodné police, etážové police a vkládací police pro Vaše kancelářská a skladová zařízení.