Police, etážové police, vkládací police

Vybavte své skříně a regály podle vašich individuálních přání a požadavků: s vkládacími policemi, policemi a etážovými policemi získáte další úložný prostor. Objevte regálové police KAISER+KRAFT v mnoha různých provedeních pro velké i malé pomůcky ve skladu a kanceláři.

V kategorii Police, etážové police, vkládací police Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, hofe, SCHULTE, LISTA, C+P, EUROKRAFTbasic, mauser, RAU, ANKE, Treston, Kongamek, asecos, HelgeNyberg, BISLEY, Pavoy, CEMO, Justrite, Wolf, Knürr, PRESTAR, Axelent, Eichinger, magnetoplan, MUNK, PROCITY, QUIPO, STEMO, Twinco.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 589

Vkládací police: flexibilní police pro skříně a regályAť už se jedná o vkládací police, police nebo etážové police, všechny police pro regály a skříně mají jedno společné. Nejsou pevně spojeny s nábytkem, nýbrž spočívají na nosných prvcích. Díky tomu jsou vkládací police mimořádně flexibilní a lze je libovolně vkládat a vyjímat. V závislosti na typu regálů nebo skříní lze měnit rovněž výšku vkládacích polic.Regály a skříně pro kanceláře a skladovací prostory jsou obvykle standardizované. Výhodou je snadná dodatečná montáž vkládacích polic. Výběr tedy není omezen na jednoho výrobce. To je praktické zejména v případě, že výrobce starších regálových systémů již není znám. I tyto systémy lze tedy kdykoli doplnit vhodnými vkládacími policemi.Od pevných po odolné: vkládací police v různých provedeníchU regálových polic a polic máte na výběr z různých materiálů. Hledáte například robustní kovové police, atraktivní dřevěné police nebo odolné plastové police? Vkládací police z ušlechtilé oceli jsou obzvláště odolné a vhodné pro náročné použití. Jsou k dispozici s hladkým nebo perforovaným povrchem.Dřevěné vkládací police v naší nabídce jsou naopak vyrobeny z pevných MDF desek a po celém obvodu jsou oblepeny plastovou dýhou. Díky tomu se velmi snadno čistí. U KAISER+KRAFT naleznete také mnoho dalších polic a regálových polic, například pro žaluziové skříně, stolové vozíky nebo skříně s posuvnými dveřmi. Prohlédněte si naši nabídku a v případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.