Perfektní plánování

Projekční služby a plánování 3D

Plánování projektů, vybavení místností, poradenství ohledně ergonomie apod.

Stůl, skříň a hotovo? Tak jednoduché to není. Bez ohledu na to, zda se jedná o malou dílnu, nebo o velkou kancelář, výběr je velký a možností spousta. Tím více záleží na detailech – co bude stát kde, jaké produkty se k sobě hodí, jak se dají zjednodušit pracovní procesy. Přesně s těmito aspekty Vám rádi pomůžeme. Stačí nás kontaktovat!


Potřebujete-li poradit při plánování Vašich projektů, jsme Vám kdykoli k dispozici – na 800 950 950 nebo kaiserkraft@kaiserkraft.cz.

Prostorová řešení + projekční služby

Projekční služby a plánování 3D wt$

Halové kanceláře, sociální prostory, ochranné mříže pro stroje? Může být! Stejně jako ocelové plošiny, jeřábová zařízení, systémy dělicích stěn nebo závorová zařízení. Můžeme Vám dodat dokonce sprchy v kontejnerové konstrukci.

Realizujeme pro Vás efektivní a bezpečné prostorové koncepce v každé velikosti a výšce, v nových nebo stávajících budovách – a to dokonce během přestaveb, při změně účelu použití nebo při rozšíření. Ať už chcete místo, které máte k dispozici, využít jakkoliv, vytvoříme pro Vás vhodný prostor:

  • jednopodlažní nebo dvoupodlažní
  • pojízdné nebo statické
  • účelové nebo reprezentativní
  • včetně sanitárního zařízení nebo bez něj


Naše prostorová řešení jsou vždy vyrobena na míru a realizována s kvalitními systémovými komponentami. Přitom vždy splníme Vaše nároky na kvalitní, trvale udržitelnou a hospodárnou stavbu. Je důležité, aby nové prostory vyhovovaly Vašim představám a dobře zapadly do stávající architektury. Proto prostorové systémy KAISER+KRAFT navrhujeme společně s Vámi.

U projektů samozřejmě převezmeme také jejich kompletní realizaci – od plánování až po dodání zboží a konečné předání. Naši projektoví specialisté jsou Vám vždy k dispozici.

Plánovací servis 3D

Projekční služby a plánování 3D wt$

MÁME PLÁN

Bude skříň stát u zdi nebo vedle okna? Není ten regál pro sklad příliš vysoký? A jak to vypadá se zákonnými směrnicemi?

Nemusíte znát odpověď na všechno, stačí vědět, na koho se obrátit, pokud si při zařizování Vašich pracovních prostor nebudete vědět rady:

využijte bezplatný plánovací servis 3D od firmy KAISER+KRAFT:

Telefon: 800 950 950

E-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.cz

Vaše kancelářské, společenské a archivační prostory nyní můžete naplánovat s našimi odborníky. Profesionálně, transparentně z hlediska nákladů a ve 3D. Naši zkušení experti převezmou plánování a vizualizaci Vašich firemních prostor podle Vašeho zadání a zohlední přitom faktory specifické pro danou činnost, jako jsou pracovní procesy, ergonomie a potřeba místa.

A abyste se mohli lépe rozhodnout, zda Vašim představám lépe odpovídá nápad A, nebo nápad B, návrhy od nás obdržíte také ve 3D. Díky tomu je možné včas odhalit a vyřešit případné nedokonalosti. Hotový návrh kanceláře od nás nejprve dostanete ke kontrole; teprve až jej odsouhlasíte, sestavíme Vám podrobnou nabídku a po jejím schválení začneme s dodávkou a montáží Vašeho nového pracoviště.

Chcete využít náš plánovací servis 3D? Vyberte si tedy jeden ze čtyř kontrolních seznamů, zadejte potřebné údaje a vyplněný seznam zašlete na kaiserkraft@kaiserkraft.cz. Budeme Vás obratem kontaktovat a připravíme pro Vás nabídku přizpůsobenou Vašim potřebám.