Projekt Bohle Isoliertechnik

Dokonalá integrace, vynikající izolace

Projekt

Úkol

Skupina Bohle je ve stavebnictví jako doma a nabízí rozsáhlé know-how. Například pokud jde o zamezení neúmyslným energetickým ztrátám a využití tepelné, chladové a zvukové izolace, jsou vám k dispozici odborníci z firmy Bohle Isoliertechnik GmbH v Kolíně nad Rýnem. Pro jednoho z těchto odborníků bylo nyní třeba zřídit novou kancelář, která měla být začleněna přímo do provozu.

Bohle Isoliertechnik wt$

Řešení

Realizaci projektu nejprve předcházely podrobné osobní konzultace na místě. Následně byla zákazníkovi obratem předložena nabídka na zvukově izolovaný flexibilní systém halové kanceláře. Po podrobném plánování, včetně vypracování výkresu půdorysu, byl projekt realizován hladce, podle přání zákazníka a ve velmi krátkém čase.

Bohle Isoliertechnik wt$

Bohle Isoliertechnik

„S realizací halové kanceláře jsme naprosto spokojeni. Spolupráce se společností kaiserkraft byla prostě skvělá. Zaměstnanci jsou nejen kompetentní, ale byli také kdykoli k dispozici po telefonu nebo e-mailu.“

Ačkoli se halová kancelář skládá ze standardních prvků, lze ji přesto přizpůsobit požadavkům zákazníka a dokonale integrovat do výrobní haly. Tato flexibilita systému plně vyhovovala stanoveným požadavkům.

Zákazník byl nakonec nadšen zejména vysokou kvalitou použitých materiálů, snížením hladiny hluku v kanceláři a kompletním balíčkem s garantovaným termínem instalace a otevřeným a upřímným poradenstvím.

Speciální výzva

Kancelář měla být integrována do provozu. Proto bylo nutné – vzhledem k vysoké hladině hluku – instalovat v systému halové kanceláře vysoce kvalitní zvukově izolační prvky.

Koncept fungoval: Snížení hladiny hluku v kanceláři je jasně patrné.

Bohle Isoliertechnik wt$
Bohle Isoliertechnik mg$

Kontaktujte nás!

Rádi Vás podpoříme při plánování Vašeho projektu. Kdykoli nás kontaktujte. Naši odborníci Vám kompetentně poradí.

Kontakt pro poradenství, plánování a analýzu projektu: