800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Hloubka
Šířka
Výška
 

Stoly pro čisté prostory

Čistší než čistý, dokonale zařízený čistý prostor. Vybavte svou laboratoř nebo pracoviště v čistém prostoru hygienicky a profesionálně. Vhodné stoly pro čisté prostory zde naleznete v různých provedeních.
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
od 42.900,-
Laboratorní pojízdný stůl
s odkládací policí, nosnost 200 kg
bez DPH
od 17.900,-
Laboratorní stůl s podstavcem s nohami ve tvaru H
pracovní výška při sezení 750 mm
bez DPH
od 9.740,-
Laboratorní stůl s podstavcem s nohami ve tvaru H
pracovní výška při stání 900 mm
bez DPH
od 10.400,-
Laboratorní stůl s podstavcem s nohami ve tvaru C
pracovní výška při sezení 750 mm
bez DPH
od 11.000,-
Laboratorní stůl s podstavcem s nohami ve tvaru C
pracovní výška při stání 900 mm
bez DPH
od 11.900,-
Stůl pro čisté prostory s polypropylenovou deskou
rám z ušlechtilé oceli, výška 900 mm
bez DPH
od 13.700,-
Stůl s dřezem pro čisté prostory
dvoudveřové, dvoustěnné
bez DPH
od 48.900,-
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky
Profesionální stoly pro čisté prostory
Stoly pro čisté prostory přestavují v našem e-shopu významnou součást zařízení pro čisté prostory. Musí odpovídat vysokým nárokům z hlediska kvality a vždy odolat vysokému zatížení. Stoly pro čisté prostory z ušlechtilé oceli mají výhodu ve vysoké nosnosti. Podle oblasti použití jsou nabízeny s broušeným nebo elektrolyticky leštěným povrchem. Pokud je zapotřebí dodatečná cirkulace vzduchu, lze doporučit děrovanou desku stolu. Těžké částice z kontaminovaného vzduchu tak mohou klesat až na podlahu, kde je lze bez problémů vysát. Stoly pro čisté prostory s nastavitelnými nohami zajišťují, že stůl bude vždy optimálně vyrovnán a nic z něj nespadne. Především v laboratořích je zapotřebí stoprocentně rovná plocha stolu, aby se zabránilo nehodám a poraněním při manipulaci s nebezpečnými chemikáliemi.

Vhodné použití stolů pro čisté prostory
Pro správnou instalaci měřicích a analytických vah je zapotřebí rovný podklad. Stoly pro čisté prostory jsou proto opatřeny deskou bez otvorů. Podle potřeby jsou tyto stoly k dispozici v různých délkách, hloubkách a výškách. Lze tak zvolit stůl pro čisté prostory odpovídající disponibilnímu místu. KAISER+KRAFT nabízí stoly pro čisté prostory v různých velikostech a provedeních. Stoly pro čisté prostory jsou vhodné i pro použití jako mycí stoly. K tomu je zapotřebí, aby byla vedle dřezu namontována také armatura pro mycí stůl a odtok. Stoly pro čisté prostory jsou k dispozici i pro kancelářské prostory a dílny, přičemž je lze vybavit vhodným příslušenstvím pro tuto oblast. Do těchto stolů pro čisté prostory tak lze integrovat závěsné skříně, pojízdné kontejnery, nástavby pro monitor nebo i dílenské stoly. Pro rozmanité možnosti použití jsou k dostání různé velikosti, resp. možnosti rozšíření. V případě potřeby existuje také možnost přizpůsobení rozčlenění a zařízení stolů podle specifického zadání zákazníka.
Porovnání výrobků