800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Hloubka
Šířka
Výška
 

Stoly pro čisté prostory

Čistší než čistý, dokonale zařízený čistý prostor. Vybavte svou laboratoř nebo pracoviště v čistém prostoru hygienicky a profesionálně. Vhodné stoly pro čisté prostory zde naleznete v různých provedeních.
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
od 42.900,-
Laboratorní pojízdný stůl
s odkládací policí, nosnost 200 kg
bez DPH
od 17.900,-
Laboratorní stůl s podstavcem s nohami ve tvaru H
pracovní výška při sezení 750 mm
bez DPH
od 9.740,-
Laboratorní stůl s podstavcem s nohami ve tvaru H
pracovní výška při stání 900 mm
bez DPH
od 10.400,-
Laboratorní stůl s podstavcem s nohami ve tvaru C
pracovní výška při sezení 750 mm
bez DPH
od 11.000,-
Laboratorní stůl s podstavcem s nohami ve tvaru C
pracovní výška při stání 900 mm
bez DPH
od 11.900,-
Stůl pro čisté prostory s polypropylenovou deskou
rám z ušlechtilé oceli, výška 900 mm
bez DPH
od 13.700,-
Stůl s dřezem pro čisté prostory
dvoudveřové, dvoustěnné
bez DPH
od 48.900,-
Rady pro nákup zboží v kategorii Stoly pro čisté prostory
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky
Profesionální stoly pro čisté prostory
Stoly pro čisté prostory přestavují v našem e-shopu významnou součást zařízení pro čisté prostory. Musí odpovídat vysokým nárokům z hlediska kvality a vždy odolat vysokému zatížení. Stoly pro čisté prostory z ušlechtilé oceli mají výhodu ve vysoké nosnosti. Podle oblasti použití jsou nabízeny s broušeným nebo elektrolyticky leštěným povrchem. Pokud je zapotřebí dodatečná cirkulace vzduchu, lze doporučit děrovanou desku stolu. Těžké částice z kontaminovaného vzduchu tak mohou klesat až na podlahu, kde je lze bez problémů vysát. Stoly pro čisté prostory s nastavitelnými nohami zajišťují, že stůl bude vždy optimálně vyrovnán a nic z něj nespadne. Především v laboratořích je zapotřebí stoprocentně rovná plocha stolu, aby se zabránilo nehodám a poraněním při manipulaci s nebezpečnými chemikáliemi.

Vhodné použití stolů pro čisté prostory
Pro správnou instalaci měřicích a analytických vah je zapotřebí rovný podklad. Stoly pro čisté prostory jsou proto opatřeny deskou bez otvorů. Podle potřeby jsou tyto stoly k dispozici v různých délkách, hloubkách a výškách. Lze tak zvolit stůl pro čisté prostory odpovídající disponibilnímu místu. KAISER+KRAFT nabízí stoly pro čisté prostory v různých velikostech a provedeních. Stoly pro čisté prostory jsou vhodné i pro použití jako mycí stoly. K tomu je zapotřebí, aby byla vedle dřezu namontována také armatura pro mycí stůl a odtok. Stoly pro čisté prostory jsou k dispozici i pro kancelářské prostory a dílny, přičemž je lze vybavit vhodným příslušenstvím pro tuto oblast. Do těchto stolů pro čisté prostory tak lze integrovat závěsné skříně, pojízdné kontejnery, nástavby pro monitor nebo i dílenské stoly. Pro rozmanité možnosti použití jsou k dostání různé velikosti, resp. možnosti rozšíření. V případě potřeby existuje také možnost přizpůsobení rozčlenění a zařízení stolů podle specifického zadání zákazníka.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků