800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Délka
Materiál
 

Sběrače odpadků, sběrací pomůcky

Kleštiny a pomůcky pro bezdotykový sběr odpadků jsou šikovné vychytávky, které usnadní sběr a likvidaci odpadu. Použití kleštin a úklidových bodců umožňuje práci bez ohýbání zad, bez sahání na odpadky a bez vdechování nepříjemného zápachu.
Bylo nalezeno 5 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
1.820,-
bez DPH
690,-
Přístroj pro sběr odpadů
krátké kleštiny, s plastovým návlekem
bez DPH
1.690,-
Přístroj pro sběr odpadů
kleštiny s ocelovými špičkami
bez DPH
od 1.680,-
Přístroj pro sběr odpadů
kleštiny, s plastovým návlekem
bez DPH
od 1.630,-
Bylo nalezeno 5 výrobek/-ků/-ky

Kleštiny a pomůcky pro sběr odpadků pomáhají udržet čisté prostředíKleštiny a pomůcky pro sběr odpadků jsou důležitým nástrojem pro úklid. Jsou důležitým nástrojem pro udržení čistého prostředí, krásných zelených ploch ve městech a venkovních prostor před veřejnými budovami a firmami bez odpadků .Pomůcky pro sběr a kleštiny jsou praktickými nástroji pro hygienickou manuální likvidaci odpadků, které pomáhají sebrat ze země bez ohýbání zad a bez přímého kontaktu s odpadky. Přispívají tak ke zlepšení kvality práce.Kleštiny jsou šetrné vůči zádům a zejména při častém používání uleví personálu od námahy. Čistota na firemních pozemcích bude zajištěna s časovou úsporou, takže pracovníci zůstanou volní pro jiné úkoly.Jednotlivě lze volit mezi pracovními pomůckami s úchopným ramenem a nástroji pro přímé napichování. Kleštiny jsou k dispozici s plastovými nebo kovovými čelistmi. Vhodnými ocelovými hroty lze seškrábat a odstranit dokonce i přischlé a ulpívající odpadky.Kovový boltec zajistí rychlé odstranění odpadků zejména z trávníků. Délku nástrojů pro sběr lze přitom individuálně přizpůsobit. Kleštiny kratší než 500 mm jsou ideální také k bezdotykovému vyprazdňování odpadkových košů a košů na papír.
U KAISER+KRAFT dostanete kompletní vybavení pro mobilní úklidSprávné vybavení je rozhodující, pokud jde o čisté venkovní plochy a dobrý první dojem. U společnosti KAISER+KRAFT dostanete vše, co potřebujete pro mobilní úklid odpadu, včetně vhodného vozidla. Sběrné vozíky na odpad skoncují s taháním pytlů na odpad.A abyste se sesbíraného odpadu opět zbavili, najdete u nás v obchodě odpadkové koše, nádoby na odpad a nádoby na tříděný odpad v mnoha různých velikostech.

Porovnání výrobků