800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Hloubka
Materiál
Nosnost
Objem
Pracovní výška
Pro velikost sudu
Šířka
Výška
 

Čističky drobných součástí, čisticí stoly

Čističky drobných součástí jsou nezbytnými pomocníky při odmašťování a čištění strojních součástí, a to nejen v průmyslových výrobních provozech. Speciální směrnice při čištění drobných součástí musí být dodržovány také v dílnách a dodavatelských firmách. Příslušné vybavení naleznete u nás.
Bylo nalezeno 15 výrobek/-ků/-ky
| | |
Skvělá cena
Bezpečnostní zvlhčovač
ocelový plech, žlutá
bez DPH
od 1.440,-
Justrite - Namáčecí nádoba
pozinkovaný ocelový plech s nátěrem
bez DPH
od 1.660,-
Justrite - Bezpečnostní zvlhčovač
pozinkovaný ocelový plech s nátěrem
bez DPH
od 1.790,-
Postřikovač
ocelový plech, žlutá
bez DPH
1.390,-
Postřikovač
ušlechtilá ocel
bez DPH
3.390,-
bez DPH
od 3.990,-
bez DPH
36.900,-
Nové
Přístroj pro čištění součástí, typ MD
pracovní v x š x h 870 x 1135 x 660 mm
Cena na vyžádání
Nové
Přístroj pro čištění součástí, typ G-50-I
pracovní v x š x h 895 x 790 x 490 mm
Cena na vyžádání
Nové
Přístroj pro čištění součástí, typ F2-D
pracovní v x š x h 920 x 790 x 490 mm
Cena na vyžádání
Čisticí a máčecí nádrž
v x š x h 850x700x600 mm
bez DPH
15.900,-
Bylo nalezeno 15 výrobek/-ků/-ky

Čističky drobných součástí a čisticí stoly pro čistý provozJakmile se ve Vašem provozu musí provádět pravidelné čištění drobných součástí, částí strojů, povrchů a nástrojů, vyplatí se investice do čističek drobných součástí nebo čisticích stolů od společnosti KAISER+KRAFT. S jejich pomocí nejen zbavíte povrchy tuků, olejů a nečistot, ale také prokážete uvědomělost v oblasti ekologických a bezpečných provozních procesů. Jak přitom postupovat důsledně a podle předpisů, to se dozvíte zde.Použití čističky drobných součástí a čisticího stoluU společnosti KAISER+KRAFT jsou k dostání tři kategorie čističek, které jsou vhodné pro různé oblasti provozu:  • Bezpečné postřikovače dávkují čisticí prostředky pro díly a plochy plošně nebo bodově, a to vždy úsporně.

  • Bezpečnostní zvlhčovače dávkují čisticí prostředky, které chcete nanášet a zpracovávat hadrem.

  • Kompletní řešení v podobě čisticích stolů nabízejí uzavřený okruh, který zahrnuje přípravu čisticího prostředku, profesionální čištění a záchytný systém na odpadní vodu.


Čističky drobných součástí v kompletní variantě jsou dimenzovány především pro potřeby malých a středně velkých provozů, ve kterých se provádí každodenní čištění částí strojů a nástrojů. V tomto případě je opatrná manipulace s nebezpečnými látkami nezbytná. A čisticí stůl přitom hraje důležitou roli.Bezpečnostní zvlhčovače a postřikovací láhve jsou dimenzované speciálně pro použití s čisticími prostředky, které jsou klasifikované jako nebezpečné látky. Proto jsou vždy dobrou volbou, pokud takové prostředky ve Vašem provozu používáte – i když je potřebujete pouze příležitostně nebo pouze pro jedno pracoviště. Vyžaduje to nejen ochrana životního prostředí a zaměstnanců, ale také zákonné předpisy.Nač je nutné dávat pozor při používání čističek drobných součástí a čisticích stolůNejdůležitější ustanovení pro používání a manipulaci s čističkami drobných součástí najdete v příslušných předpisech jako TRGS 510 „Skladování nebezpečných látek v mobilních nádobách'' a ve vyhlášce o provozní bezpečnosti (BetrSichV). Jsou v nich uvedeny údaje o velikosti nádob a kompletním managementu nebezpečných látek, od příjmu zboží až po likvidaci. Tyto předpisy platí jak pro kompletní řešení, tak i pro postřikovací láhve a bezpečnostní zvlhčovače.U čisticích stolů byste navíc měli dbát na to, že tyto stoly musí být bezpodmínečně postaveny na dostatečně dimenzované záchytné vany. I když je okruh nebezpečných látek uzavřený pomocí promyšleného systému čerpadel, musíte udělat vše pro to, aby se rozstřikem nebo únikem nedostaly žádné kapaliny na podlahu. Vzhledem k tomu, že výrobky z našeho sortimentu jsou mobilní, není problém umístit čisticí stůl v blízkosti stávajícího větrání, aniž by bylo nutné instalovat nové větrací zařízení.Nezapomeňte také, že náhradní sudy s čisticím roztokem a sudy s nasycenou kapalinou je nutné skladovat a přepravovat v souladu s platnými předpisy. Příslušenství je rovněž k dostání u nás v e-shopu.Čisticí stoly v provedení bioS našimi stoly pro biologické čištění můžete všechny informace o manipulaci s nebezpečnými látkami ignorovat – přinejmenším při čištění drobných součástí. Systém je založen na činnosti mikroorganismů, které rozkládají oleje a tuky.Nejsou tedy obsaženy žádná rozpouštědla ani těkavé organické sloučeniny (VOC), takže čisticí prostředek není klasifikován jako nebezpečná látka. Z toho profitují především provozy se zanedbatelnou potřebou čištění a firmy, které obzvlášť dbají na trvalou udržitelnost.Rádi Vám poradíme ohledně tohoto sortimentu a jiných výrobků. Samozřejmě u nás dostanete i nové zásoby čisticích prostředků a příslušenství vhodné pro Váš provoz.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků