Plošinové žebříky, žebříky s plošinou

Plošinové žebříky a žebříky s podestou se výborně hodí pro práce ve velmi velké výšce! Díky protiskluzovým patkám a stupňům se bezpečně dostanete do výšky. Nahoře na plošině pak pracujete bezpečně a máte dostatek místa.

V kategorii Plošinové žebříky, žebříky s plošinou Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, MUNK, KRAUSE, HYMER, ZARGES.

Značka
Typ produktu
Výška stání
Relevance
Počet výrobků: 40

Plošinové žebříky a žebříky s podestou – bezpečné pracoviště ve výšceNebyly žebříky dosud vaším šálkem kávy? Příliš nebezpečné a příliš malá volnost pohybu? Nejvyšší čas, abyste objevili naše plošinové žebříky a žebříky s podestou. S nimi vás práce nad zemí bude bavit.Univerzální, mobilní a bezpečné – plošinové žebříky v mnoha provedeníchDostatek místa, pevné držení a zábradlí – za těchto podmínek se na plošinu postaví i ti nejzdrženlivější zaměstnanci. Především mají u tohoto provedení volné ruce a mohou provádět i komplikované činnosti, aniž by se museli bát, že spadnou dolů. U společnosti KAISER+KRAFT dostanete žebříky s jedním nebo dvěma stupni, stejně jako provedení vysoká několik metrů. Kromě toho se můžete rozhodovat mezi žebříky s výstupem z jedné strany nebo ze dvou stran, různými materiály a dalšími vlastnostmi.Protože žebříky se často používají na různých místech, jsou mnohé naše plošinové žebříky vyrobeny z lehkého hliníku a jsou vybaveny koly. Pro venkovní použití za větru a deště doporučujeme pozinkované žebříky s podestou.Ještě více žebříků pro každou potřebuVedle plošinových žebříků a žebříků s podestou dostanete u společnosti KAISER+KRAFT velký výběr dalších žebříků a lešení: od opěrných žebříků a dvojitých žebříků přes víceúčelové žebříky až po schůdky. Dodatečnou bezpečnost zajišťují protiskluzové nášlapné plochy.Potřebujete pomoci s výběrem? Přečtěte si náš poradce pro správný výběr velikosti žebříku. Po koupi vám pomohou naše tipy pro bezpečnou manipulaci se žebříky šetrnou k zádům. Odvažte se stoupat k výšinám!