Značka
Výška [mm]
350
350
2140
2140
-
Šířka [mm]
250
250
9600
9600
-

Skříňky, uzavíratelné přihrádky

Sociální prostory jsou samy o sobě vědou. Nevěříte? Pak si zde jednoduše prohlédněte náš sortiment skříněk a uzamykatelných boxů. Ocelové skříně, systémy věšáků, samostatné uzamykatelné boxy, skříň s uzamykatelnými boxy – budete překvapeni, co vše je v oblasti sociálních prostor možné.

V kategorii Skříňky, uzavíratelné přihrádky Vám nabízíme výrobky následujících značek: CP, Wolf, QUIPO, BISLEY, EUROKRAFTpro, LISTA.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 868
Změnit náhled:
Skříňky a uzamykatelné boxy
Skříňka a uzamykatelný box jsou neodmyslitelnou součástí zařízení tělocvičen, koupališť, šaten a škol. Ambiciózní sportovci chtějí bezpečně a šetrně uložit své cennosti a šaty, zatímco budou ve fitness studiu zvedat závaží nebo odpalovat míčky na golfovém hřišti. Žáci a studenti si mohou bezpečně uzamknout knihy a bundy před knihovou nebo na chodbě školní budovy, zatímco si budou rozšiřovat své znalosti. Zaměstnanci v určených šatních skříňkách skladují pracovní i volnočasové oblečení. Skříňky a uzamykatelné boxy jsou v podstatě předměty každodenní potřeby, které zaměstnanci ve firmě a spotřebitelé ve veřejných budovách a rekreačních zařízeních považují za samozřejmost. Skříňky, šatní skříně a uzamykatelné boxy nabízíme v rozmanitých provedeních. Ať už se jedná o ocelovou skříň, věšákový systém, nebo samostatný uzamykatelný box – výběr je velký a produkty lze vzájemně kombinovat. Pokud chcete kombinovat individuálně a spojit šatní skříňku s uzamykatelným boxem, měli byste dbát na to, abyste vždy kombinovali stejné modely. Tímto způsobem lze dosáhnout jednotného celkového vzhledu a jednotlivé skříňky mohou být smontovány s minimální námahou. Dbejte přitom prosím na to, aby jednotlivé součásti vykazovaly stejné rozměry. Online naleznete extra úzké i extra vysoké skříňky s nejrůznějšími funkcemi. Dále jsou k dispozici skříňky s předsazenými nebo podstavnými šatnovými lavicemi, které ještě více usnadní a zpříjemní převlékání v kabinách.

Provedení skříněk – vhodná skladovací skříň pro každou oblast
Skříňky z našeho e-shopu mají nejrůznější vlastnosti a charakteristiky, které často představují přidanou hodnotu pro určitou oblast. Větrací otvory nebo štěrbiny jsou obecně atributy, kterými by měla dobrá šatní skříň disponovat. Díky nim bude zaručeno, že uskladněné kusy oděvů časem nezatuchnou. Nohy skříně nebo sokl by měly být šetrné k podlaze a skříňka samotná by měla umožňovat snadné čištění, čehož lze dosáhnout vnitřními oddíly bez okrajů. Skříňky značky QUIPO nabízejí všechny důležité vlastnosti. Jejich základní a přístavné prvky lze v rámci jednoho produktového modelu individuálně kombinovat. Nejdůležitější vlastností skříňky a uzamykatelného boxu je možnost zajištění. Online si můžete přiobjednat skříňky s cylindrickým zámkem, hlavním klíčem nebo praktickou uzamykací soupravou. Při dodatečném nákupu a rozšiřování je důležité zvolit stejné modely uzávěrů. Dalšími nabízenými druhy zamykání jsou zařízení pro visací zámky nebo bezpečnostní zamykání s otočnou závorou, které nelze prolomit přetočením. Modely skříněk značky EUROKRAFT kromě toho nabízejí možnost tříbodového zajištění, kdy západky šatní skříně uzamykají i nahoru a dolů. Kdo by chtěl, aby v šatně nepanoval takový hluk, a zároveň mu záleží na ochraně dveří skříně, ten se může rozhodnout pro skříňku s pryžovou zarážkou. Elektrolyticky pozinkované skříňky a šatní skříně z ušlechtilé oceli jsou obzvláště vhodné pro vlhké prostory. Uzamykatelné boxy ve školách nebo veřejných zařízeních, které jsou hodně namáhané, by měly být vyrobeny ze stabilního materiálu s dlouhou životností. Skříně s uzamykatelnými boxy, které KAISER+KRAFT pro podobná zařízení doporučuje, jsou vyrobeny z robustní oceli a díky prohnutí směrem ven jsou velmi odolné. Jedná se o smysluplnou investici, protože nejvyšší standardy kvality zaručují, že se nic jen tak nerozbije. V převlékárnách a šatnách s nedostatkem prostoru pro zařízení jsou prostorově úspornou alternativou skříně pro úsporu místa a Z-skříně. V továrně, skladu, dílně a kanceláři mohou ocelové skříně s různými velikostmi polic sloužit k uskladnění spisů, oděvů a nářadí. Šatní mřížkové skříně a uzamykatelné boxy s pohledovým okénkem umožňují lepší kontrolu uložených předmětů, protože jsou stále viditelné.