800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva
Materiál
 

Ramínka na oděvy

Ramínka na šaty: dřevěná, plastová nebo kovová, pro šaty, kabáty, obleky, kalhoty, košile nebo doplňky, v černé, bílé, červené barvě, moderní nebo klasická… Jedno však mají společné: ramínka vytvářejí dojem – a proto se vyplatí dobře vybrat.
Bylo nalezeno 18 výrobek/-ků/-ky
| | |
Nové
CP - Ramínko na oděvy
se speciálním závěsem z tvrdého dřeva
bez DPH
120,-
office akktiv - Ramínko na oděvy
z plastu s tyčí na kalhoty
bez DPH
1.930,-
Ramínka na oděvy
hliníkově stříbrná, bal.j. 5 ks
bez DPH
690,-
bez DPH
690,-
Šatní ramínko BUBBLE
plast, bal.j. 12 ks
bez DPH
630,-
Šatní ramínko KU
z plastu, šířka 430 mm, bal.j. 12 ks
bez DPH
630,-
Šatní ramínko NIZZA
plast, bal.j. 12 ks
bez DPH
630,-
bez DPH
od 1.840,-
Dřevěné šatní ramínko WOOD
š x v 450 x 110 mm, bal.j. 4 ks
bez DPH
od 1.320,-
Šatní ramínko AGELESS
průměr 8 mm, bal.j. 4 ks
bez DPH
od 800,-
Šatní ramínko BIG
plast, bal.j. 4 ks
bez DPH
640,-
Šatní ramínko TIMELESS
průměr 22 mm, bal.j. 4 ks
bez DPH
od 960,-
Šatní ramínko TIMELESS
průměr 13 mm, bal.j. 4 ks
bez DPH
od 860,-
Šatní ramínko VEGA
plast, bal.j. 8 ks
bez DPH
560,-
Ramínka na oděvy
kruhová ocel, pochromováno
bez DPH
1.280,-
Ramínko na oděvy
se síťkou na prádlo
bez DPH
530,-
bez DPH
300,-
Bylo nalezeno 18 výrobek/-ků/-ky
Ramínka na šaty udělají dojem
I šatní ramínka na věšáku se mohou stát vývěsním štítem firmy. Protože již ve vstupních prostorách firmy, kanceláře nebo praxe můžeme zákazníky, klienty nebo pacienty uvítat určitou mírou komfortu. Obchodní partneři získají s ramínkem v ruce první pozitivní dojem. A ten může být velmi důležitý při pozdějších jednáních nutných pro uzavření obchodní zakázky. Ramínka na šaty a skříňky jsou praktickou pomocí nejen pro obchodní partnery, ale i pro zaměstnance, kteří musí během pracovní doby uložit své oděvy. KAISER+KRAFT nabízí po tuto potřebu stylová a funkční kompletní řešení. Při úpravě šaten jsou pro každý prostor k dispozici alternativy odpovídající daným potřebám. Prostorově úsporné šatnové příslušenství i na malém prostoru ekonomicky uloží každý kus oděvu. Ramínka na šaty mají své místo například na osvědčených stěnových systémech. Pokud pro věšáky se šatními ramínky není k dispozici dostatek prostoru, jsou účelnou alternativou věšákové lišty. Ať už se jedná o šatnové lavice, stojany na deštníky, ramínka na šaty, nebo příslušenství, sortiment u KAISER+KRAFT obsahuje optimálně vzájemně sladěné produkty, které jsou nejen potřebné, ale lze je rovněž harmonicky začlenit do celkového vzhledu firemních prostor.

Stylová ramínka na šaty
U KAISER+KRAFT naleznete šatní ramínka, která byla optimálně přizpůsobena běžným moderním designům a díky tomu představují skutečně elegantní skupinu produktů. Pro uchovávání oděvů ve velkém stylu, například ve školách, divadlech nebo při velkých akcích, jsou v nabídce kvalitní plastová šatní ramínka s dlouhou životností v balení po deseti kusech, zatímco pro menší firmy a kanceláře lze například pořídit menší množství šatních ramínek z ušlechtilé oceli. Prvky šatnového příslušenství a šatní ramínka zde mohou být voleny v souladu s firemním stylem nebo využitím jako klasicky elegantní nebo moderní designérské produkty. Ušlechtilý design by pak měl prostupovat všechny místnosti a zařízení. Pro to, jaké ramínko nakonec skončí v nákupním košíku, je rozhodující také potřebné množství. V e-shopu proto naleznete šatní ramínka v malých i velkých baleních, zcela podle Vašich potřeb.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků