Značka
Typ produktu
Materiál

Ramínka na oděvy

Ramínka na šaty: dřevěná, plastová nebo kovová, pro šaty, kabáty, obleky, kalhoty, košile nebo doplňky, v černé, bílé, červené barvě, moderní nebo klasická… Jedno však mají společné: ramínka vytvářejí dojem – a proto se vyplatí dobře vybrat.

V kategorii Ramínka na oděvy Vám nabízíme výrobky následujících značek: CP, EUROKRAFTpro.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 19
Změnit náhled:
Ramínka na šaty udělají dojem
I šatní ramínka na věšáku se mohou stát vývěsním štítem firmy. Protože již ve vstupních prostorách firmy, kanceláře nebo praxe můžeme zákazníky, klienty nebo pacienty uvítat určitou mírou komfortu. Obchodní partneři získají s ramínkem v ruce první pozitivní dojem. A ten může být velmi důležitý při pozdějších jednáních nutných pro uzavření obchodní zakázky. Ramínka na šaty a skříňky jsou praktickou pomocí nejen pro obchodní partnery, ale i pro zaměstnance, kteří musí během pracovní doby uložit své oděvy. KAISER+KRAFT nabízí po tuto potřebu stylová a funkční kompletní řešení. Při úpravě šaten jsou pro každý prostor k dispozici alternativy odpovídající daným potřebám. Prostorově úsporné šatnové příslušenství i na malém prostoru ekonomicky uloží každý kus oděvu. Ramínka na šaty mají své místo například na osvědčených stěnových systémech. Pokud pro věšáky se šatními ramínky není k dispozici dostatek prostoru, jsou účelnou alternativou věšákové lišty. Ať už se jedná o šatnové lavice, stojany na deštníky, ramínka na šaty, nebo příslušenství, sortiment u KAISER+KRAFT obsahuje optimálně vzájemně sladěné produkty, které jsou nejen potřebné, ale lze je rovněž harmonicky začlenit do celkového vzhledu firemních prostor.

Stylová ramínka na šaty
U KAISER+KRAFT naleznete šatní ramínka, která byla optimálně přizpůsobena běžným moderním designům a díky tomu představují skutečně elegantní skupinu produktů. Pro uchovávání oděvů ve velkém stylu, například ve školách, divadlech nebo při velkých akcích, jsou v nabídce kvalitní plastová šatní ramínka s dlouhou životností v balení po deseti kusech, zatímco pro menší firmy a kanceláře lze například pořídit menší množství šatních ramínek z ušlechtilé oceli. Prvky šatnového příslušenství a šatní ramínka zde mohou být voleny v souladu s firemním stylem nebo využitím jako klasicky elegantní nebo moderní designérské produkty. Ušlechtilý design by pak měl prostupovat všechny místnosti a zařízení. Pro to, jaké ramínko nakonec skončí v nákupním košíku, je rozhodující také potřebné množství. V e-shopu proto naleznete šatní ramínka v malých i velkých baleních, zcela podle Vašich potřeb.