Dělicí příčky a stěny

Jak smysluplně využít disponibilní prostor? S dělicími stěnami! Pro lepší rozčlenění skříní a skříněk, velkých regálů, košů a zásuvek. Dělicí stěny umožní optimální využití prostoru téměř v každé skladové oblasti.

V kategorii Dělicí příčky a stěny Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, LISTA, ZARGES, BISLEY, SCHULTE, C+P, mauser, CEMO, HelgeNyberg, hofe, Kongamek, KRAUSE, STEMO, Treston, Wolf.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
  • Není udržitelné (106)
  • Udržitelný (1)
Nejprodávanější
Počet výrobků: 107
Dělicí příčky a stěny
Náš e-shop má v nabídce rovněž funkční dělicí příčky a dělicí stěny. Slouží ke smysluplnému využití stávajících prostor. Pro optimální využití místa je při množství skladovaných věcí směrodatné odborné a přehledné rozčlenění. Zde začíná oblast použití dělicích stěn a příček. V této skupině produktů je k dispozici velký výběr praktického příslušenství. Dělicí stěny umožňují optimální využití prostoru v každé skladové oblasti. Při skladování a uchovávání drobných součástí a hromadných dílů jsou dobrým řešením příčky pro přepravky s viditelným obsahem. Tyto dělicí stěny umožňují uskladnění malého množství různých věcí v jedné přepravce s viditelným obsahem. Díky tomu nemusí být použito zbytečně velké množství přepravek a je zajištěna úspora místa. Tyto dělicí příčky a prvky naleznou uplatnění také v jiných malých skladovacích bednách a kufrech. Pro každou přepravku lze nalézt řešení přesně na míru. V oblasti regálových systémů usnadňují přehledné skladování regálové policové příčky. Používají se zde dělicí příčky a plechy. Snadná montáž a různé výšky umožňují použití podle individuálních potřeb. Pro mřížkové boxy a palety jsou rovněž k dispozici možnosti rozčlenění. Mřížkové boxy lze rozdělit dělicími stěnami z ocelových příček, pro palety jsou jako odborné řešení k dispozici nástavné rámy ze dřeva.

Promyšlená řešení pro kancelář
Dělicí příčky a stěny smysluplně šetří místo a udržují přehled také v oblasti správy. Praktickým příslušenstvím pro vybavení kanceláře jsou dělicí příčky pro rozčlenění zásuvek pro kontejnery pro psací stoly nebo kartotéky pro závěsné složky. Tuto oblast doplňují menší dělicí stěny pro kancelářské regály. Montáž prvků zde může být realizována jednoduchým nasazením. Ve všech těchto oblastech použití může být samozřejmě vybíráno ze specifických velikostí a tvarů, aby bylo umožněno optimální řešení pro každou potřebu. Příslušenství v oblasti dělicích stěn a příček je rozmanité. U KAISER+KRAFT tak můžete najít vhodné produkty i pro Vaši firmu.