800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Délka
Materiál
 

Sběrače odpadků, sběrací přístroje

Kleštiny a přístroje pro sběr usnadní bezkontaktní likvidaci odpadu. Použití kleštin a úklidových bodců umožňuje práci bez sklánění, dotyku a vdechování nepříjemného zápachu.
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
690,-
Přístroj pro sběr odpadů
krátké kleštiny, s plastovým návlekem
bez DPH
1.690,-
Přístroj pro sběr odpadů
kleštiny, s plastovým návlekem
bez DPH
od 1.630,-
Přístroj pro sběr odpadů
kleštiny s ocelovými špičkami
bez DPH
od 1.680,-
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
Kleštiny a přístroje pro sběr odpadků pro čisté prostředí
Kleštiny a přístroje pro sběr jsou důležitým nástrojem pro úklid. Zajišťují čisté prostředí, krásné zelené plochy uprostřed města a uklizené prostory před veřejnými budovami a firmami. Přístroje pro sběr a kleštiny jsou zapotřebí pro hygienickou likvidaci odpadu a jsou zde ideálním pomocníkem. Rozházené odpadky budou cíleně sebrány ze země a zaměstnanci se nemusejí ohýbat a ani nepřijdou do přímého kontaktu s odpadem. Přístroje pro sběr tímto způsobem celkově přispívají ke zlepšení kvality práce. Kleštiny jsou šetrné vůči zádům a zejména při častém používání uleví personálu od námahy. S časovou úsporou bude zaručena čistota na firemních pozemcích a zdroje pracovních sil zůstanou volné pro jiné úkoly. Jednotlivě lze volit mezi pracovními přístroji s úchopným ramenem a přístroji pro přímé napichování. Kleštiny jsou k dispozici s plastovými nebo kovovými čelistmi. Vhodnými ocelovými hroty lze seškrábat a odstranit dokonce i přischlé a ulpívající odpadky. Kovový bodec zajistí rychlé odstranění odpadků zejména na trávnících. Délku přístrojů pro sběr lze přitom individuálně přizpůsobit. Kleštiny kratší než 500 mm jsou například ideální k vyprazdňování odpadkových košů a košů na papír.

Výběr vhodných přístrojů pro sběr odpadků v kombinaci s nádobami na odpad
Pokud pro dané kleštiny zvolíte zároveň vhodnou nádobu na odpad, dosáhnete ještě efektivnějších pracovních procesů. Mobilní popelnice s koly v různých velikostech nebo nádoby na tříděný odpad jsou zde dobrou možností. Již při sběru tak může být odpad roztříděn. Má-li být odpad uskladněn na delší dobu, jsou další možností uzamykatelné kontejnery na odpad. Při výběru vhodného provedení nádoby na odpad nezapomeňte zohlednit také plnicí výšku. Příliš vysoko umístěný otvor přitom může být stejně na překážku jako příliš hluboká nádoba. Zde v e-shopu naleznete optimální výbavu pro nádoby na odpad i pytle na odpad, jakož i pro kvalitně zpracované kleštiny a přístroje pro sběr odpadků. O celkovém sortimentu se informujte v e-shopu.
Porovnání výrobků