800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva
Objem
Výška
Vybavení
Materiál
Šířka
Hloubka
Počet sběrných jednotek
Zobrazit více
 

Nádoby na tříděný odpad

Pokud je odpad správně tříděn na jednotlivé suroviny, může mít nezanedbatelnou hodnotu. Popelnice a koše na tříděný odpad s třídicím systémem a vysokou plnicí kapacitou vám třídění usnadní. V nabídce naleznete vše od stabilního podstavce pro pytle na odpad až po nádoby s vhazovací klapkou a uzamykatelnou vnitřní nádobou.

Bylo nalezeno 135 výrobek/-ků/-ky
| | |
Rady pro nákup zboží v kategorii Nádoby na tříděný odpad
Bylo nalezeno 135 výrobek/-ků/-ky

Nádoby na tříděný odpad jako smysluplné třídicí systémyPriorita třídění odpadu neustále stoupá. Pomocí nádob na tříděný odpad lze recyklovatelné suroviny jednoduše a rychle oddělit od ostatního odpadu a ušetřit tak náklady na jeho likvidaci i na personál. Nádoby na tříděný odpad vám významně usnadní práci při třídění a pomohou zabránit zbytečnému hromadění odpadů ve firmě i ve veřejných zařízeních.


Třídění odpadu na papír, sklo, plasty, biologický odpad, ostatní odpad atd. funguje nejlépe, pokud je třídění co nejjednodušší. Pokud jsou odpadkové koše na třídění odpadu umístěny na vhodných místech, aby zaměstnanci nemuseli chodit daleko, začne automaticky třídit odpad i ten největší lajdák.


Důsledná recyklace je stále důležitější pro možnost opakovaného využití surovin. Obzvlášť v institucích a veřejných zařízeních, jako jsou školy, univerzity, nemocnice, pečovatelské domy, na úřadech a v průmyslové výrobě.Profesionálně, prakticky a stylově s odpovědností za životní prostředíAť už se jedná o designově elegantní skříně na tříděný odpad, nebo o nádoby na tříděný odpad s připraveným vhazovacím otvorem, u KAISER+KRAFT naleznete vhodné třídicí systémy pro třídění a efektivní likvidaci jakéhokoliv odpadu.


Koše na tříděný odpad a nádoby na odpad pro použití od průmyslových po designové administrativní prostory, mají individuální tvář a design. Nádoby na tříděný odpad lze libovolně kombinovat podle zamýšleného úkolu.


Praktické a bezpečné koše na odpad a popelnice, které splňují zákonné a bezpečnostně relevantní požadavky, je nejlepší zakoupit u odborníka, protože vám zároveň poskytne potřebné odborné poradenství. Tak vzniká smysluplná podpora provozního odpadového hospodářství formou prevence, redukce, recyklace a likvidace odpadu.


Kvalitní nádoby a další produkty pro profesionální třídění odpadu nabízí KAISER+KRAFT také z vlastní výroby. Pytle na odpad, stojanové popelníky nebo velkoobjemové nádoby na odpad profesionálně pomáhají chránit přírodní zdroje.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků