Plánování a realizace prostor. S projektovým servisem KAISER+KRAFT.

Projekty: vše je možné

Nová hala. Modulární halové kanceláře. Inteligentní rozdělení prostor. Nebo řešení na míru pro sklad? Montáž, plánování, instalace. Ať už se jedná o jakýkoli úkol… my to zařídíme.

Vsadíte se, že náš tým dokáže vykouzlit úsměv na tváři i Vám? Naši mistři totiž nepadají z nebe, nýbrž stojí pevně po Vašem boku, aby mohli přesně realizovat vše, co Vás napadne. Stačí se tedy rovnou pustit do práce: nápad přichází od Vás – vybavení od nás.

Takto zpracováváme projekty.

Příprava

1. Příprava

Během osobního rozhovoru nejprve zdokumentujeme všechny Vaše výzvy: velikost a vybavení prostoru, aspekty ergonomie a vše ostatní, co je pro Vás důležité.

Plánování a organizace

2. Plánování a organizace

Vaše výzvy zaneseme do plánu a zorganizujeme vše, co je zapotřebí pro jeho realizaci. Abychom získali přesný obrázek Vašich prostor, pracujeme s programem pCon.planner. Můžeme tak prostory vizualizovat ve 2D a 3D, fiktivně je postavit, vybavit a přizpůsobit.

Realizace a dokončení

3. Realizace a dokončení

Postaráme se o to, aby se vše dostalo na správné místo. Zkoordinujeme poskytovatele služeb, stejně jako dodávku a instalaci. A po skončení montáže spolu s Vámi uděláme také konečnou přejímku.

Kontrola a údržba

4. Kontrola a údržba

Bez ohledu na to, zda se jedná o zařízení, jako jsou regály, nebo o přístroje jako zdvižné vozíky. Postaráme se o to, aby vše zůstalo funkční a bezpečné. Náš zákaznický servis provede potřebné kontroly, opravy i údržbu. A to i u produktů, které jste si zakoupili jinde než u nás.

Už na tom pracujeme.

Můžete mít vše, co máme: dlouholeté zkušenosti, osobní poradenství a otevřenost k přijetí a vyřešení i komplexních situací. A pokud budete chtít, rádi převezmeme také kompletní realizaci projektu − od výzvy přes plánování, organizaci a vyřizování povolení až po dodání zboží, dokončení a konečnou přejímku. Z nápadů se takto stávají projekty. A někdy také budoucnost.

Vyzvěte nás. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle 800 950 950 nebo e-mailem: service@kaiserkraft.cz

Osobně

Osobně

Kontaktní osoba se postará o všechny Vaše požadavky.

Zkušeně

Zkušeně

Naši vedoucí projektů mají s plánováním dlouholeté zkušenosti.

Všestranně

Všestranně

Realizujeme projekty pro nejrůznější odvětví.

WILO – továrna v továrně, Dortmund, Severní Porýní-Vestfálsko

Při plánování a realizaci projektu muselo být zohledněno a zkoordinováno mnoho aspektů. Počínaje jednotlivými produkty, jejichž disponibilita a dodací lhůta musely být přizpůsobeny důležitým projektovým krokům, a konče výzvou, že prostorový koncept musí umožňovat maximální flexibilitu a současně splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, trvalou udržitelnost a ochranu proti hluku.

Klíčovým faktorem úspěchu bylo plánování a podpora. Díky tomu mohlo být zajištěno dodržení časového plánu a okamžité přizpůsobení i v případě nových požadavků na změny ze strany zákazníka.

Projekty a reference wt$

Kreation Krehl – Interior Design & Trading, Ludwigsburg, Bádensko-Württembersko

Víte, co to je pohyblivý stůl? V tomto případě se jedná o úspěšné průmyslovo-umělecké spojení nůžkového zvedacího vozíku KAISER+KRAFT s nápadem interiérové architektky Ivonne Krehl. Přízemí 300 let staré a památkově chráněné budovy děkanátu v Ludwigsburgu mělo být nově koncipováno jako místo setkávání – uprostřed s pohyblivým stolem, který zve k setrvání. Zjistěte nyní, co vše lze vytvořit z nůžkového zvedacího vozíku.

Projekty a reference pha

Trumpf, Ditzingen, Bádensko-Württembersko

Věděli jste, že i místnosti se mohou usmívat? Tento dojem vzniká minimálně při vstupu do recepce společnosti Trumpf. Společně jsme toto místo přeměnili na místo pro nový běžný pracovní a obchodní den, takže zde jsou zaměstnanci, zákazníci a obchodní partneři nejen srdečně vítáni, ale také je zde nyní postaráno o jejich zdraví.

Projekty a reference pha

Mercedes-Benz, Esipovo, Solnečnogorský rajón

Nový závod v Rusku, 40 kilometrů severozápadně od hlavního města Moskvy, na ploše 85 hektarů: vítejte v Mercedes-Benz Manufacturing.

Projekty a reference pha

ZOTT, Mertingen, Bavorsko

Kontroly, personální hygienické propusti a nucené pořadí postupů? Vítejte ve světě výrobců potravin, ve kterém platí přísné hygienické předpisy a kde jsou žádány promyšlené prostorové koncepty. Pro novou výrobnu velké mlékárenské firmy Zott převzala společnost KAISER+KRAFT mimo jiné také zařízení sociálních prostor.

Projekty a reference pha

RWE Innogy, Helgoland, Šlesvicko-Holštýnsko

Takové projekty se u společnosti KAISER+KRAFT Německo neobjevují každý den: několik set přepravek a stohovacích boxů, k tomu regály ve speciálním provedení pro speciální vybavení skladu. Ještě nezvyklejší je místo: ostrov na širém moři – Helgoland.

Projekty a reference pha

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, Lennestadt, Sauerland

Společnost Egon Grosshaus GmbH & Co. KG nechala pro své oddělení zajištění jakosti včetně zkušební laboratoře přeměnit halu v kancelářské prostory – aniž by změnila podstatu stavby.

Plánování a realizaci převzala společnost KAISER+KRAFT Německo.

Projekty a reference pha

VISHAY ELECTRONIC, Selb, Bavorsko

Společnost Vishay Electronic soustředila své celosvětově působící logistické centrum pro elektronické součásti do německého městečka Selb a při plánování vnitřního vybavení se plně spolehla na poradenství a výrobky firmy KAISER+KRAFT Německo. Vhodné vnitřní vybavení bylo zrealizováno v novostavbě pro skladové prostory s užitnou plochou 2150 m².

Projekty a reference wt$

CWS-boco, Wiesbaden, Hesensko

Na podzim roku 2014 se poskytovatel textilních služeb CWS-boco přestěhoval do nových kancelářských prostor. Na ploše celkem 1800 m² vznikla moderní, ergonomicky uspořádaná pracoviště a odpočinkové prostory. Podporu při koordinaci, plánování a realizaci poskytla společnost KAISER+KRAFT v Německu.

Projekty a reference pha
Projekty a reference mg$

S námi je to možné

Továrna v továrně. Stůl s nůžkovým zvedacím vozíkem jako umělecké dílo. Nebo prostory s úsměvem. Už teď se těšíme na to, že Vám umožníme nemožné.