O nás

Projekty a reference

U KAISER+KRAFT naleznou zákazníci vše pro firmu. Úkolem zaměstnanců prodeje již dávno není jen samotný prodej výrobků, ale zahrnuje také plánování a poradenství. Máme radost, že Vám na následujících stránkách můžeme představit několik dokončených projektů naší celoevropsky působící společnosti, které Vám úlohu KAISER+KRAFT více přiblíží.

Kreation Krehl – Interior Design & Trading, Ludwigsburg, Bádensko-Württembersko

Víte, co to je pohyblivý stůl? V tomto případě se jedná o úspěšné průmyslovo-umělecké spojení nůžkového zvedacího vozíku KAISER+KRAFT s nápadem interiérové architektky Ivonne Krehl. Přízemí 300 let staré a památkově chráněné budovy děkanátu v Ludwigsburgu mělo být nově koncipováno jako místo setkávání – uprostřed s pohyblivým stolem, který zve k setrvání. Zjistěte nyní, co vše lze vytvořit z nůžkového zvedacího vozíku.

Projekty a reference pha

Trumpf, Ditzingen, Bádensko-Württembersko

Věděli jste, že i místnosti se mohou usmívat? Tento dojem vzniká minimálně při vstupu do recepce společnosti Trumpf. Společně jsme toto místo přeměnili na místo pro nový běžný pracovní a obchodní den, takže zde jsou zaměstnanci, zákazníci a obchodní partneři nejen srdečně vítáni, ale také je zde nyní postaráno o jejich zdraví.

Projekty a reference pha

Mercedes-Benz, Esipovo, Solnečnogorský rajón

Nový závod v Rusku, 40 kilometrů severozápadně od hlavního města Moskvy, na ploše 85 hektarů: vítejte v Mercedes-Benz Manufacturing.

Projekty a reference pha

ZOTT, Mertingen, Bavorsko

Kontroly, personální hygienické propusti a nucené pořadí postupů? Vítejte ve světě výrobců potravin, ve kterém platí přísné hygienické předpisy a kde jsou žádány promyšlené prostorové koncepty. Pro novou výrobnu velké mlékárenské firmy Zott převzala společnost KAISER+KRAFT mimo jiné také zařízení sociálních prostor.

Projekty a reference pha

RWE Innogy, Helgoland, Šlesvicko-Holštýnsko

Takové projekty se u společnosti KAISER+KRAFT Německo neobjevují každý den: několik set přepravek a stohovacích boxů, k tomu regály ve speciálním provedení pro speciální vybavení skladu. Ještě nezvyklejší je místo: ostrov na širém moři – Helgoland.

Projekty a reference pha

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, Lennestadt, Sauerland

Společnost Egon Grosshaus GmbH & Co. KG nechala pro své oddělení zajištění jakosti včetně zkušební laboratoře přeměnit halu v kancelářské prostory – aniž by změnila podstatu stavby.

Plánování a realizaci převzala společnost KAISER+KRAFT Německo.

Projekty a reference pha

VISHAY ELECTRONIC, Selb, Bavorsko

Společnost Vishay Electronic soustředila své celosvětově působící logistické centrum pro elektronické součásti do německého městečka Selb a při plánování vnitřního vybavení se plně spolehla na poradenství a výrobky firmy KAISER+KRAFT Německo. Vhodné vnitřní vybavení bylo zrealizováno v novostavbě pro skladové prostory s užitnou plochou 2150 m².

Projekty a reference wt$

HÜHNERHAUSmobil, Bielefeld, Severní Porýní-Vestfálsko

Společnost Hühnerhausmobil vyrábí mobilní kurníky pro drůbež a naši kolegové z německé firmy KAISER+KRAFT k nim dodávají vhodné podvozky. Spolupráce trvá od roku 2013 a podvozky bylo vybaveno již 100 kurníků.

Projekty a reference pha

CWS-boco, Wiesbaden, Hesensko

Na podzim roku 2014 se poskytovatel textilních služeb CWS-boco přestěhoval do nových kancelářských prostor. Na ploše celkem 1800 m² vznikla moderní, ergonomicky uspořádaná pracoviště a odpočinkové prostory. Podporu při koordinaci, plánování a realizaci poskytla společnost KAISER+KRAFT v Německu.

Projekty a reference pha