800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci
Logo KAISER+KRAFT
DĚLÁME VŠE, ABYSTE BYLI VŽDY SPOKOJENI

Společnost Kwesto se stala součástí KAISER+KRAFT a sortiment, který jste v minulosti u Kwesta nakupovali, je nyní k dispozici u KAISER+KRAFT. Rádi Vás nyní přesměrujeme na stránky KAISER+KRAFT.

KAISER+KRAFT Vám pomůže také, budete-li chtít uplatnit záruku na zboží, které jste dříve nakoupili u Kwesta.

Výhody nákupu u Kwesta získáte nyní také u KAISER+KRAFT

  • Kvalitní produkty za výhodné ceny
  • Doprava zdarma na všechno bez omezení
  • 30-denní lhůta pro vrácení zboží
  • Žádná minimální hodnota objednávky, žádné další poplatky
P.S.
Vaši registraci v eshopu Kwesta nemůžeme jednoduše převzít. Proto prosím proveďte novou registraci v eshopu KAISER+KRAFT. Je jednoduchá a nezabere mnoho času.

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Součástí vozíku jsou
Počet věder
Barva
Materiál podstavce
Výška
 

Úklidové vozíky, čisticí vozíky

Vědra, úklidové prostředky, čisticí hadry, košťata, mopy a mnoho dalšího… Při profesionálním úklidu byste toto náčiní neměli nosit v ruce. Je zapotřebí úklidový vozík. V něm má vše své místo, takže je každá úklidová pomůcka rychle po ruce.
Bylo nalezeno 59 výrobek/-ků/-ky
| | |
Rady pro nákup zboží v kategorii Úklidové vozíky
Bylo nalezeno 59 výrobek/-ků/-ky

Pojízdné úklidové vozíky

Namáhání zad při úklidu závisí na tom, jaké pomůcky jsou používány. Úklidové vozíky značek jako Eurokraft nebo Quipo podporují při častém používání zdravá záda vašich pracovníků úklidu a kromě toho je úklid efektivnější. Jejich používání je tak výhodné pro všechny zúčastněné.

Čisticí vozíky pro každou oblast použití

Konec nošení! S vozíkem pro mokrý úklid přemístíte plná vědra bez velkého vynaložení síly z bodu A do bodu B. Na odkládací plochu můžete umístit čisticí prostředky a na vozíku je místo i pro lis na mop.

Pokud to nestačí, rozhodněte se pro vozík, který je o číslo nebo dvě větší. Společnost KAISER+KRAFT nabízí čisticí vozíky v různých variantách a velikostech. Jedno nebo dvě vědra s objemem v rozmezí 6 až 30 litrů, držáky na pytle na odpad, několik odkládacích ploch, plastové misky a mnoho dalšího – můžete si vybrat. Mobilní stanice na úklidové prostředky se vedle přepravy hodí i k uskladnění úklidových potřeb, vozíky s certifikací HACCP jsou schváleny pro sanitární oblasti, nemocnice a plovárny. Otočná kola s protinárazovými kotouči chrání mobiliář, když vozík někdy narazí.

Další příslušenství pro průmyslové čištění

Mobilita sama o sobě nestačí, a proto u společnosti KAISER+KRAFT dostanete velký výběr čisticích prostředků, utěrek a strojů pro průmyslové čištění. Vytvoříte tak ideální předpoklady pro zářivě čisté pracovní prostředí, které jak známo chrání zdraví a záda při práci. Další informace a tipy získáte například v našem nákupním poradci pro průmyslové čištění.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků