800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Oblast použití
Sešívání
Typ produktu
Délka ramene
Provedení
 

Sponkovačky, sešívačky

Kartonážní sešívačky, ruční sponkovače nebo elektrické stolní sešívačky? Výběr správné sponkovačky nebo sešívačky vypadá jednoduše … Skutečnost je však jiná. Avšak žádný strach, zde najdete zaručeně tu pravou …
Bylo nalezeno 29 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 29 výrobek/-ků/-ky
Sponkovačka nebo sešívačka – která je ta pravá?
Pokud si právě myslíte „sponkovačka nebo sešívačka, není zbytečné o tom tolik mluvit?'', pak vám musíme říci: není! Dokážete například spontánně vysvětlit rozdíl mezi sponkovačkami a sešívačkami? Krátké shrnutí: sponkovačka nastřelí nebo vtlačí do materiálu sešívací sponku zahnutou do tvaru U, která zde potom zůstane zafixovaná bez další změny tvaru. Při sešívání jsou ramena sešívací sponky ve tvaru U následně zahnuta přístrojem tak, aby sešité vrstvy držela k sobě. Avšak dost bylo slovíčkaření: níže bychom vám rádi poskytli několik informací a tipů, abyste si v našem sortimentu mohli vybrat tu správnou sponkovačku nebo sešívačku.

S těmito tipy naleznete vhodnou sponkovačku nebo sešívačku.
Důležité otázky před nákupem nové sponkovačky nebo sešívačky jsou například tyto: Jaký materiál s nimi chceme upevňovat a jakou maximální tloušťku bude mít? Pokud chcete upevňovat štítky, etikety nebo fólie, vystačíte si zpravidla s jednodušším modelem, než jaký je zapotřebí pro čalounické materiály, izolační desky nebo podlahová prkna. Další aspekty, kterými byste se měli nejprve zabývat, jsou tyto: Jakou maximální délku ramene mohou sponky mít? Upřednostňujete uzavřené sešití s rameny zahnutými dovnitř nebo otevřenou variantu s rameny zahnutými ven? Jak často budete sponkovat nebo sešívat a jak vysoká by měla být příslušná kapacita zásobníku daného modelu, abyste přístroj nemuseli každou chvíli plnit? A možná ta nejdůležitější otázka: Stačí vám normální ruční sponkovačka pro každodenní použití nebo potřebujete cenově náročnější profesionální model, jako je kartonážní sešívačka nebo elektrická stolní sešívačka? Tak nebo tak, u nás naleznete zaručeně tu pravou sponkovačku nebo sešívačku – a samozřejmě také vše ostatní, co v oblasti balicího materiálu ještě potřebujete.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků