Čís.: 474879 49

Podavač sudů se 4bodovým upínacím systémem – eurokraft pro pro ocelové sudy se zátkou a víkem o objemu 200 l, plastové sudy s L-okrajem o objemu 220 l

Podavač sudů se 4bodovým upínacím systémem – eurokraft pro

pozinkováno

Povrch
17.390,- Kč
Cena / ks (bez DPH)

Dodací lhůta: 3-4 týdny
Popis výrobku
  • 4bodový upínací systém
  • Odblokování stisknutím vodicí tyče
Podavač sudů se čtyřbodovým upínacím systémem. Nosnost 350 kg.

Podavač sudů je vhodný pro ocelové sudy se zátkou a sudy s víkem o objemu 200 l a plastové sudy s L-okrajem a dvojitým L-okrajem o objemu 220 l.
Záruka 10 let
Záruka 10 let
Technická data
Výška335 mm
Délka875 mm
Šířka675 mm
Nosnost350 kg
Provedenípro použití s jeřábem
Úchyt pro sudyocelové sudy se zátkou o objemu 200 l, ocelové sudy s víkem a sudy s vrubovými obručemi
Typ produktupodavače sudů
Dodávkasmontováno
Povrchpozinkováno
Barvapozinkováno
Hmotnost11 kg
Trvale udržitelný rozvoj
Výrobek s potenciálem vývoje

Tento výrobek zatím ještě dostatečně nesplňuje naše kritéria udržitelnosti. To neznamená, že nemá žádné udržitelné vlastnosti – celkové skóre je však nižší než 3 body. Z tohoto důvodu není (zatím) označen jako obzvlášť udržitelný. Naše hodnocení udržitelnosti je založeno na transparentních, jasně definovaných ekologických, sociálních a ekonomických kritériích. Cílem je vyzdvihnout potenciál rozvoje a vytvořit větší transparentnost.

Více informací o hodnocení výrobků a naší iniciativě za udržitelnost najdete na naší informační stránce.