Značka
Výška sedáku
Vybavení

Židle pro psací stoly a manažerská křesla

Židle pro psací stoly a manažerská křesla – když sedět, tak správně. Pro mnoho lidí znamená práce mimo jiné také dlouhé sezení za psacím stolem. Otázkou tedy není, zda bude člověk během pracovní doby sedět, nýbrž jak. Se správnou židlí pro psací stoly nebo manažerským křeslem však můžete vytvořit ty nejlepší předpoklady pro co nejflexibilnější a zdravé sezení.

V kategorii Židle pro psací stoly a manažerská křesla Vám nabízíme výrobky následujících značek: Topstar, interstuhl, VLUV, Dauphin, EUROKRAFTpro, Prosedia, TrendOffice, EUROKRAFTbasic, MAYER.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 151
Změnit náhled:

Židle pro psací stoly a manažerská křesla: zdravé sezení je hračka!O tom, jaký vliv má výběr správné židle pro psací stůl a manažerského křesla na zdraví zaměstnanců, jste již jistě informováni dostatečně. Jediné, co vám tedy chybí, je několik tipů, podle čeho rozpoznáte modely s bezpodmínečnými nároky na ergonomii. Protože tuto přednost v sobě mohou skrývat i ty zdánlivě nejkompaktnější modely.Jaký je rozdíl mezi židlí pro psací stůl a manažerským křeslem?Manažerské křeslo – typicky s područkami – působí elegantním dojmem, má kvalitní čalounění a potahové textilie a již na první pohled vypadá, jako kdyby v něm seděl ředitel podniku. To ovšem ještě neznamená, že má více funkcí nebo že je lepší než kancelářská židle.Manažerská křesla se těší mimořádné oblíbenosti, protože působí komfortněji a zvou k delšímu posezení. To však nyní platí již i pro kompaktnější pracovní židle, které poskytují optimální podporu správného držení těla při psaní a práci u stolu.Na co dbát při výběru židlí pro psací stoly a manažerských křesel?Židle pro psací stůl je vždy tou správnou volbou, pokud se dokonale hodí k uživateli, disponibilnímu místu a vykonávané práci. Velmi důležité je, abyste zohlednili nejen všeobecné záchytné body ohledně zdravého sezení a vlastností dobré kancelářské židle, nýbrž abyste se zaměřili také na konkrétní potřeby zaměstnanců.Různé tělesné proporce, hmotnost a fyzická omezení vyžadují různé hloubky sezení, výšky opěradla a podpůrné funkce. Tím se ujistíte, že židle odpovídá individuálním potřebám.Roli samozřejmě hraje také kvalita materiálů. Měly by být hygienické, pokud možno prodyšné, robustní a přesto pohodlné.Kdy jsou židle pro psací stůl ergonomické?Ergonomie sečteno a podtrženo znamená, že se židle v každém ohledu přizpůsobí uživateli a umožňuje co nejplynulejší nastavení. To platí nejen pro výšku, ale i pro sklon opěradla a plochy sedáku. Zajistí, že se podpůrný kontakt opěradla a židle nikdy nepřeruší. Ergonomická židle pro psací stůl navíc dává drobné podněty, aby se uživatel čas od času pohnul. Toho lze dosáhnout pomocí sklápěcí mechaniky a plynulého otáčení.Pokud při výběru budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat.