800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Výrobek
Barva
Hloubka
Rozsah přestavování výšky
Série
Šířka
 

Výškově přestavitelné psací stoly

Staré přísloví praví: kdo odpočívá, rezaví. Platí také dnes, přinejmenším pro ty, kdo tráví osm a více hodin vsedě v kanceláři. Řešení? Výškově přestavitelné psací stoly. A z psacího stolu pro práci vsedě se ve vteřině stane psací stůl pro práci vestoje. Pro více ergonomie na pracovišti. Pokud potřebujete ještě více informací, najdete zde shrnutí výhod výškově přestavitelných strojů.
Bylo nalezeno 20 výrobek/-ků/-ky
| | |
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
bez DPH
21.900,-
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
bez DPH
20.900,-
bez DPH
21.600,-
Bylo nalezeno 20 výrobek/-ků/-ky
Stoly pro psaní vestoje – dobré, praktické a ergonomické!
Jaké výhody nabízejí stoly pro psaní vestoje s elektrickým přestavováním výšky? Takže… už jste někdy přemýšleli nad tím, kolik času denně strávíte vsedě na pracovišti? Příliš mnoho. A o to právě jde. Stoly pro psaní vestoje jsou proto jednou z nejdůležitějších novinek posledních let z hlediska ergonomie na pracovišti. Nahoru a dolů, kdykoli a jakkoli chcete. Toto neustálé střídání činnosti vestoje a vsedě působí preventivně proti projevům únavy, přetažení, bolestem šíje a zad a mnoha dalším obtížím. Uvidíte: ergonomický psací stůl pro práci vsedě i vestoje vám jednoduše prospěje ve všech směrech. Informujte se proto nyní o našich výškově přestavitelných psacích stolech, které samozřejmě můžete dokonale zkombinovat s mnoha dalšími produkty z našeho sortimentu kancelářského nábytku.

Nahoru a dolů, tak často, jak chcete – výškově přestavitelné stoly pro psaní vestoje Vám to umožní.
Telefonování vestoje, vyhledávání informací vsedě, psaní e-mailů vestoje, plánování vsedě – elektricky výškově přestavitelný psací stůl pro práci vsedě i vestoje vnáší pohyb do vaší práce. A to je dobře, protože ergonomie na pracovišti už dnes není jen zbožným přáním, nýbrž spíše nutností. Stoly pro psaní vestoje, jako například UPLINER nebo UPLINER 2.0, jsou přitom nenahraditelné, protože se optimálně přizpůsobí vaší tělesné výšce a výšce při sezení, resp. stání. Výsledek? Více volnosti pohybu a tím lepší pracovní komfort a produktivita. Jednoduše praktické a jednoduše flexibilní, protože vedle různých rozsahů výškového nastavení můžete také vybírat z různých rozměrů, materiálů, tvarů, nosností a některých dalších volitelných možností. A v našem sortimentu pro váš nový stůl pro práci vsedě i vestoje samozřejmě naleznete také vhodné příslušenství. Co takhle třeba kancelářská židle nebo pojízdný kontejner? Naše výškově přestavitelné psací stoly lze modulárně rozšiřovat a je možné je rovněž bez problémů přizpůsobit pro komplexní kombinace z více prvků. A pokud přesto jednoduše potřebujete zcela normální psací stůl, v naší nabídce samozřejmě naleznete i ten. Stačí se podívat!
Porovnání výrobků