Značka
+
Výška [mm]
+
900
900
900
900
-
Šířka [mm]
+
500
500
2000
2000
-

Pracovní stoly

Odolné a praktické: pracovní stoly pro průmysl a řemeslo jsou flexibilní, ekonomické a ergonomické. A také toho hodně vydrží. Z našeho sortimentu si můžete jednoduše sestavit individuální pracoviště. Nabízíme nejrůznější komponenty, aby Váš pracovní stůl co nejlépe odpovídal všem Vašim potřebám.

V kategorii Pracovní stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: RAU, Treston, QUIPO, LISTA, EUROKRAFTpro.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 71
Pracovní stoly – průmysl, dílna, obchod a kancelář
Pracovní stoly jsou důležitými pracovními prostředky v provozu, zásilkovém obchodu a kanceláři, stejně jako v dílně. V průmyslu a obchodu patří dílenské stoly, balicí stoly a psací stoly v halové kanceláři k nejdůležitějším pracovním stolům. Jedná se o organizační centrálu, odkládací plochu pro pracovní přístroje a možnost k uložení podkladů a pomůcek v jednom. Aby psací stoly a systémy pro pracoviště dokázaly požadovaným způsobem spojit všechny tyto funkce, vymýšlejí výrobci stále nová inovativní řešení, jak židle a stoly, pracovní desky a výsuvy pro klávesnici a mnoho dalších dílčích součástí ještě lépe koncipovat pro každodenní použití při práci. Výškově přestavitelný stůl přináší zaměstnancům ergonomické výhody a stejně tak pracovní stůl s koly usnadní mnohý pracovní proces. Desky pracovních stolů mohou být vyrobeny z nejrůznějších materiálů. Rozmanitost pracovních stolů je enormní a ponechává velký prostor úpravám pro nejrůznější místa použití. Pracovní stoly lze optimálně začlenit do stávajících prostor již i na základě výběru velikosti desky. Podle daného namáhání – pro výrobní halu nebo kancelář – lze rovněž zvolit ideální povrchovou úpravu. Pracovní stoly s integrovanou nástrojovou skříní jsou obzvláště prostorově úsporné. Psací stoly s podstavnými pojízdnými kontejnery jsou další důmyslnou možností.

Pracovní stoly v provedení z masivního dřeva a se speciálními povlaky
Pracovní desky z masivního buku, desky stolů s pracovní deskou z MDF nebo pracovní stoly s povlakem melaminovou pryskyřicí umožňují široké spektrum použití. Online lze vybrat také jednotlivé desky ve vhodné velikosti k dodatečnému vybavení psacích stolů. Hledáte-li stůl pro dílnu, můžeme Vám nabídnout povrch s potahem z ocelového plechu. Pokud vyhledáváte židle a stoly v rámci jedné objednávky, můžete je tím lépe vzájemně přizpůsobit. Pro jednotlivé pracovní stoly nabízí náš e-shop rozsáhlý výběr značek otočných židlí, kancelářských židlí a stacionárních stoliček. Stoly a židle mohou být rovněž objednány v mobilní verzi vybavené koly. Prohlédněte si v klidu všechny rozmanité možnosti zařízení pro provoz v e-shopu KAISER+KRAFT a rozhodněte se na základě podrobného popisu produktů.