800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Provedení podstavce
Materiál
Rozsah přestavování výšky
Výška sedáku
 

Pracovní stoličky, opory pro stání

Snadná práce vsedě i vestoje: opory pro stání a pracovní stoličky nabízejí dostatek pohyblivosti a volného prostoru, když je pracoviště omezené nebo pokud zaměstnání vyžaduje hodně flexibility. Tyto chytré produkty umožňují pohyb doleva, doprava, nahoru i dolů. Podle toho, co chcete nebo co Vaše práce vyžaduje.
Bylo nalezeno 108 výrobek/-ků/-ky
| | |
Rady pro nákup zboží v kategorii Pracovní stoličky
Bylo nalezeno 108 výrobek/-ků/-ky
Pracovní stoličky, opory pro stání
Pracovní stoličky a opory pro stání nabízejí v různých prostředích pracovišť praktickou příležitost k příjemné práci vsedě. Pracovní stoličky s koly jsou mimořádně flexibilní a mobilní. Lze je zakoupit také ve stabilní stacionární verzi. Opory pro stání díky otočným a sklopným plochám pro sezení rovněž skýtají značnou pohyblivost a ergonomické výhody. Plynulé přestavování výšky zvyšuje komfort sezení a umožňuje individuální přizpůsobení výšce postavy daného zaměstnance. V případě použití pracovních stoliček s koly doporučujeme cílený výběr podle použité podlahové krytiny. Kola mohou být optimalizována pro průmyslové podlahy, kobercové podlahy i jiné podklady. Díky kolům stoliček brzděným v závislosti na zatížení je každodenní použití mimořádně praktické. Užitečná je navíc přihrádka na nástroje namontovaná na noze stoličky. Takovéto stoličky s odkládací přihrádkou jsou dokonalým pomocníkem v oblasti služeb, například v kadeřnictví nebo ve výrobě u pásového dopravníku, kde není žádný hmat nazbyt. Zda mají být upřednostněny pracovní stoličky z kovu, opory pro stání nebo dřevěné podnožky. V neposlední řadě záleží na účelu použití a daných prostorových podmínkách. Respektovány musí být rovněž příslušné bezpečnostní předpisy, například požární směrnice. Opory pro stání se sklopnou konstrukcí umožňují přechodné skladování s úsporou místa, pokud není plánováno trvalé použití na jednom místě. Provedení z hliníku, ušlechtilé oceli nebo jiných materiálů umožňují vhodné přizpůsobení konkrétním požadavkům i z hlediska hmotnosti a stability. Opory pro stání mohou být zvoleny s nožní opěrou i bez ní.

Pracovní stoličky, židle a stoly pro efektivní práci
Pracovní stoličky a opory pro stání usnadňují pracovní procesy a umožňují proměnlivé držení těla při sezení přizpůsobené individuálním potřebám. Stoličky a opory pro stání lze optimálně kombinovat s dalšími produkty ze sortimentu. K různým pracovním stoličkám a oporám pro stání u KAISER+KRAFT samozřejmě naleznete také vhodné pracovní stoly. Již i nákupem základního zařízení tak lze vytvořit ideální pracovní prostředí, které umožní soustředěnou práci. Díky velké rozmanitosti modelů pracovních stoliček a pomůcek pro stání lze tímto způsobem bez problému dosáhnout také dodatečného vylepšení pro stávající pracovní stoly a desky. Sestavte si v e-shopu KAISER+KRAFT online kvalitní vybavení obchodu.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků