800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Barva
Barva sedací plochy a opěradla
Barva sedáku
Délka
Hloubka
Hloubka sedáku
Materiál sedací plochy a opěradla
Materiál sedáku
Provedení područek
Výška
Výška sedáku
Výška stolu
 

Lavice a stoly

Je čas dát si pauzu? Tak se posaďte – nabízíme Vám praktické a pohodlné lavičky a stoly. Pro venkovní nebo veřejné prostory jako jsou odpočívadla, parky nebo pěší zóny. Ale i v zoologické zahradě nebo zábavním parku si rádi od okolního shonu odpočineme na čerstvém vzduchu.
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
| | |
Nové
Sedací souprava
stůl a 2 lavičky
bez DPH
od 7.190,-
bez DPH
od 1.990,-
bez DPH
od 2.890,-
Parková lavička, masivní litinový podstavec
plocha sedáku a opěradla ze smrkového dřeva
bez DPH
od 6.290,-
Lavice
délka 1700 mm, hmotnost 48 kg
Cena na vyžádání
Lavice
délka 2000 mm, hmotnost 52 kg
Cena na vyžádání
Lavice
délka 2000 mm, hmotnost 64 kg
Cena na vyžádání
Lavice
délka 1700 mm, hmotnost 56 kg
Cena na vyžádání
bez DPH
od 11.900,-
Nové
Sestava lavic a stolu
se 4 lavicemi a stolem
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Série zahradního nábytku Viking
stůl d x š x v 2200 x 900 x 770 mm
Cena na vyžádání
Nové
Sedací souprava
stůl s držákem pro slunečník a 2 lavičky
Cena na vyžádání
Lavička z oceli
se vzhledem šedé litiny
bez DPH
7.390,-
bez DPH
od 11.600,-
Lavička s dřevěnou vložkou
délka 900 mm pro 2 místa
bez DPH
5.190,-
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
Lavice a stoly
Lavice se všeobecně těší velké oblibě. Ve veřejných zařízeních, jako jsou odpočívadla, městské parky a pěší zóny, ve venkovních prostorách větších firem jako místo k odpočinku nebo na turistických stezkách – zde všude zvou lavice k usednutí, jsou odolné vůči působení povětrnostních vlivů a dekorativní. Zejména ve velkých zařízeních, jako jsou zábavní parky a zoologické zahrady, návštěvníci nachodí mnoho kilometrů pěšky. Každý zde potřebuje čas od času pauzu a rád se usadí na lavičku k odpočinku nebo občerstvení. Také zaměstnanci si rádi snědí svačinu na zahradní lavičce ve venkovních prostorách firmy. Mohou přitom dýchat čerstvý vzduch a v teplých dnech užívat sluníčka. Bude tím podpořen nejen jejich dobrý pocit, ale i soustředění. Pro venkovní zařízení provozu, pro koutky pro kuřáky a jiné pobytové prostory zaměstnanců a obchodních partnerů tedy atraktivní lavice a stoly představují centrální prvek zařízení. Požadovanou sedací soupravu doporučujeme vybírat cíleně v kontextu dané firemní image. Vhodnou parkovou lavičku zde v e-shopu naleznou firmy i veřejná zařízení. Lavice variují z hlediska barvy, tvaru i materiálu. Lze je dovedně integrovat do daného prostředí a opticky přizpůsobovat.

Lavice z kovu, plastu a dřeva
Pokud se člověk rozhodne pro lavice pro vnitřní a venkovní zařízení, může vhodná provedení vybírat podle požadovaného designu a potřeb uživatelů. Lavice s opěradlem zaručuje uvolněné sezení. Design je často určován výběrem správného materiálu. Bez ohledu na to, zda je vyrobena z kovu, plastu nebo dřeva, ve venkovních prostorách je zahradní lavička odolná proti působení povětrnostních vlivů a v interiéru přesto působí dekorativně. Pro přestávkové místnosti a zaměstnanecké prostory je vhodná souprava se stolem a lavičkami, dřevěná lavice působí uvnitř stejně elegantně jako venku. Při vhodné povrchové úpravě lze lavice ze dřeva bez obav použít i k venkovní instalaci. U KAISER+KRAFT naleznete lavice a stoly z kvalitního materiálu, které lze všestranně využít pro různé účely použití.
Porovnání výrobků