800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Barva
Materiál sedací plochy a opěradla
Výška sedáku
 

Křesla

Business a pohodlí se nemusí navzájem vylučovat. Chvíle odpočinku jsou také důležitou součástí pracovního dne. Posaďte se do našich pohodlných klubových křesel, opřete se a uvolněte. Naberete nové síly a osvěžíte svou mysl.
Bylo nalezeno 3 výrobek/-ků/-ky
| | |
Křeslo pro kluby
potah polyuretan
bez DPH
3.860,-
Křeslo pro kluby
potah kůže/koženka
bez DPH
4.290,-
Křeslo pro kluby, hranaté
v x š x h 850 x 575 x 530 mm
bez DPH
4.260,-
Bylo nalezeno 3 výrobek/-ků/-ky
Křesla
Pohodlná klubová křesla ve firemním salonku, křesla pro návštěvy a koktejlová křesla v atraktivních designech: online si můžete zakoupit moderní sedací nábytek, který představuje reprezentativní prvek pro každou firmu. Tak jako je důležité poskytnout zaměstnancům pobytové prostory pro polední přestávku, ve kterých se bude každý cítit dobře, je stejnou měrou rozhodující připravit vhodné prostory pro návštěvy a obchodní partnery. Ten, kdo si může zkrátit čekání v relaxačním křesle s vysokým komfortem sezení, promine i některá neplánovaná zpoždění termínů. Kdo se v čekárně může posadit za stůl pro bistro s elegantním křeslem pro lounge, snadněji zapřede hovor s dalšími hosty. Židle a stoly s náročným vzhledem pro úpravu podobných prostor zde naleznete s variabilními čalouněnými potahy ze Softexu nebo kůže, stejně jako v dřevěném nebo kvalitním plastovém provedení. Desky stolů jsou k dostání v různých tvarech. Ať už se zaobleným opěradlem křesla, nebo v obdélníkovém formátu: solidní vybavení firmy vždy mluví samo za sebe a nikdy nezůstane bez povšimnutí. Tato klubová křesla navíc vykazují ryze pozitivní vlastnosti nejen z hlediska designu, nýbrž i co se týče komfortu sezení.

Ergonomické sezení v klubovém křesle
I v případě nákupu klubového křesla byste se měli zabývat tématem ergonomie. Křesla instalovaná v čekárnách, barech a pobytových prostorách by měla mít co nejpozitivnější účinky na sedící osoby. Sezení je skutečně příjemné, pouze pokud je šetrné vůči zádům. Právě v oblasti gastronomie zve ergonomické klubové křeslo k delšímu pobytu. U produktů KAISER+KRAFT je téma ergonomie vždy zohledněno. Aby nepřišel zkrátka ani zdravotní aspekt, byla obecně zvolena křesla s konstrukcí šetrnou vůči zádům a podporující zdravé držení těla při sezení. Tento aspekt je důležitý i u křesel pro zaměstnance, pokud má být každá přestávka spojena s uvolněním a možností efektivního odpočinku bez nepříjemného přetažení. Vyberte si jednoduše online pohodlná klubová křesla, která těmto požadavkům co nejlépe dostojí.
Porovnání výrobků